• Головна
  • Директор драмтеатру пояснив, чому його не варто робити крайнім у пожежі театру
11:00, 13 листопада 2016 р.

Директор драмтеатру пояснив, чому його не варто робити крайнім у пожежі театру

Директор Черкаського драмтеатру Володимир Осипов не згоден із звинуваченнями на свою адресу від прокуратури та поліції. Він говорить, що про неналежний стан будівлі театру кожного року інформував обласне управління культури. Осипов обурений, що в ситуації з пожежею є крайнім. Про це він розповів у коментарі кореспонденту видання “ІнфоМІСТ”.

Осипов говорить, що прокуратура повідомила про підозру на основі висновків експертизи київської комісії. Він стверджує, що сам цих висновків не бачив.

– Вибрали абзац лише один, мовляв, будівля в неналежному стані. Ми про це знали й без комісії і постійно говорили на всіх рівнях.

Осипов говорить, що два дні збирав документи, які підтверджують, що він сумлінно виконував свої обов’язки.

– У мене є пакет документів, який доводить, що, починаючи з 2009 року, я постійно давав інформацію про неналежний матеріально-технічний стан театру. Ці всі недоліки могли бути усунені при реконструкції. Кожного року ця пропозиція дублювалася. Так було до 2013 року, коли ситуація стала критичною: матеріально-технічна база застаріла вкрай.

Проводячи екскурс в історію, Осипов нагадав, що в 2013 році на основі звіту щодо обстеження театру було вирішено реконструювати будівлю. Каже: у проекті були враховані головні “больові точки”, як-то заміна пожежних сигналізацій. Тоді підприємство “Арсенал”, яке виграло конкурс на проведення ремонту, розпочало роботи без фінансування, за свій власний кошт.

– Вони зробили підготовчі роботи другого і третього поверху. У фойє вони зняли підлогу, стелю, збили штукатурку, зокрема демонтували і пожежну сигналізацію. І на цьому етапі призупинили роботи в очікуванні фінансування. Тоді треба було десь 15 мільйонів. Фінансування не було. Об’єкт був покинутий у такому стані, а тендер – скасований.

Осипов вважає, що після зупинки ремонту необхідно було скликати нараду з приводу використання театру в подальшому.

– Ми зверталися в управління культури. Воно фінансується державою і є головним розпорядником коштів. Тому управління могло передбачати невеликі кошти на найбільш “болючі моменти”, наприклад, на сигналізацію чи то водогони. Але там були часті зміни керівництва, а деякий час взагалі були без керівництва. А в кінці – претензії одній людині.

Володимир Осипов каже, що в ході слідства за допомогою документів буде доводити свою правоту.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, директорові Черкаського театру ім. Тараса Шевченка Володимиру Осипову повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #драмтеатр #володимиросипов #кримінальнеправопорушення
Оголошення
live comments feed...