У Черкаському художньому музеї експонують виставку студентів художньо-технічного коледжу (ФОТО)

11 листопада 2016 року у Черкаському обласному художньому музеї відкрито виставку «Крила», на якій експонується близько 200 робіт, – це підсумок напруженої роботи викладачів і студентів Черкаського художньо-технічного коледжу, який уже більше 30 років готує спеціалістів в галузі декоративно-прикладного мистецтва. У коледжі значна увага приділяється вивченню витоків та розвитку художніх промислів України, і особливо Черкащини, що сприяє залученню студентів до духовної спадщини і традицій національної культури, – розповідає Музейний простір.

Виставка-1
Виставка-1
Виставка-2
Виставка-2

Одними з найбільш широко експонованих на виставці є ікони. Живописні та мозаїчні зображення святих наповнюють виставковий зал особливою атмосферою затишку та спокою. Миловидне споглядання образів засвідчує високу майстерність їх авторів, дотримання канонів написання ікони.

Значну частину експозиції займає декоративний розпис – на склі, папері та тканині. Виставка демонструє, зокрема, широке використання зображальних і технологічних можливостей батика, розкриває дивовижну красу вітражів.

Виставка-3
Виставка-3

Творчо орієнтуючись на досягнення відповідності створюваних об’єктів і утилітарних та естетичних потреб людей, підходять у коледжі до художньо-технічного проектування інтер'єрів (кафе, дитячих кімнат, садочків тощо), елементів ландшафтного дизайну, малих архітектурних форм. Варто зазначити, що основою українського дизайну є українське декоративно-прикладне мистецтво.

Виставка-4
Виставка-4

Окремо виділяються живописні роботи викладачів коледжу. Використання різних технік, глибокі кольори та символічні образи засвідчують їх високий професіональний рівень.

Відомо, що якість витвору художника декоративно-прикладного мистецтва визначається ступенем володіння ремеслом. Відтак викладачі Черкаського художньо-технічного коледжу докладають багато зусиль, щоб їхні студенти навчилися виготовляти високоякісні художні речі на основі знань, отриманих у процесі теоретичної підготовки.

Виставка-5
Виставка-5
http://prostir.museum
черкаси художніймузей виставка художньо-технічнийколедж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии