Центр соціальної активності набуває все більшої популярності серед черкащан (ФОТО)

Усе більше літніх людей, турбуючись про власне здоров’я, долучаються до занять в Центрі соціальної активності в Черкасах. Його відкрили влітку на базі територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району. Про це інформує Черкаська ОДА.

Тут є соляна кімната, спеціально обладнана для проведення процедур галотерапії та тренажерний зал із новітнім обладнанням: велотренажером, орбітреком, біговою доріжкою, вібромасажером та тренажером Бубновського.

Соцактивність-2
Соцактивність-2

“Це вже третій Центр в області, який вдалося відкрити завдяки тісній співпраці системи соціального захисту з міжнародними благодійними організаціями, сприянню органів місцевого самоврядування, – зазначив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. – Таким чином залучили більше 280 тисяч гривень для обладнання залу лікувальної фізкультури і соляної кімнати. Центри дуже необхідні літнім людям, адже дають їм змогу підтримувати здоров’я й реалізувати свій життєвий потенціал, знаходити радість від спілкування”.

Олена Шайтан у Центрі займається постійно. Каже, що відчуває неабиякий ефект від занять: “Центр користується значною популярністю вже давно, але як тільки тут з’явилося нове обладнання, бажаючих займатись стало ще більше. Я ж усе життя веду активний спосіб життя, сама спортсменка, і добре усвідомлюю, як можна себе змінити”.

http://ck-oda.gov.ua
черкаси соціальнаактивність центр солянакімната
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии