Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
Вчора
Двоє з чотирьох черкаських шаблістів посіли другу сходинку чемпіонату в складі збірної України, – повідомляє Черкаський Спорт.
5-6 листопада у болгарському місті Софія пройшов Кубок Європи з фехтування на шаблях. Черкащину представляло чотири спортсмена: Гнідашева Валерія, Грабіжна Катерина, Лифар Антон та Закутній Станіслав. Чоловіча та жіноча збірні команди України посіли друге місце, програвши представникам Румунії.
У складі жіночої збірної команди України була черкащанка Гнідашева Валерія, чоловічої – Лифар Антон.