
12:20, 11 листопада 2016 р.
Черкаські шаблісти у складі збірної посіли другу сходинку Чемпіонату Європи
Двоє з чотирьох черкаських шаблістів посіли другу сходинку чемпіонату в складі збірної України, – повідомляє Черкаський Спорт.
5-6 листопада у болгарському місті Софія пройшов Кубок Європи з фехтування на шаблях. Черкащину представляло чотири спортсмена: Гнідашева Валерія, Грабіжна Катерина, Лифар Антон та Закутній Станіслав. Чоловіча та жіноча збірні команди України посіли друге місце, програвши представникам Румунії.
У складі жіночої збірної команди України була черкащанка Гнідашева Валерія, чоловічої – Лифар Антон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:13, 19 червня
15:12, 22 червня
00:17, 20 червня
94