• Головна
  • "Черкаські Мавпи" не зуміли втримати перемогу у грі з "Кривбасом"
08:30, 11 листопада 2016 р.

"Черкаські Мавпи" не зуміли втримати перемогу у грі з "Кривбасом"

У Черкасах учора «Черкаські Мавпи» приймали «Кривбас». З самого старту матчу на паркеті почалася справжня чоловіча боротьба. “Кривбас” відкрив рахунок, проте вже в наступному епізоді підопічні Валерія Плєханова зуміли пропустити ривок 11:0 для господарів, і лише після таких цифр на табло Бояркін нарешті зумів провести результативну атаку. Надалі криворіжці дещо підтягнули гру, проте наздогнати “білих” їм було не під силу. Отож 18:12 для “Мавп” після першої чверті у Черкасах, – розповідає прес-служба «Черкаських Мавп».

З самого початку другої десятихвилинки криворіжці почали грати більш агресивно як в захисті, так і в атакувальних діях, проте особливих дивідендів гостям це не принесло. Виключенням в другій чверті став лише форвард “Кривбасу” Велерій Мальчевський, який за першу половину гри реалізував три точні атаки з-за дуги. Максим Міхельсон же використовував максимально широку ротацію, про що свідчить те, що за перші 20 хвилин зустрічі на паркеті ПС “Будівельник” з’явилися всі можливі баскетболісти в білій формі. Сирена ж, яка сповіщала про закінчення першої половини матчу зафіксувала рахунок 40:33 для “Мавп”.

В третій чверті активніше грати почали гості з Кривого Рогу. Червоно-чорні раз-по-раз влучно атакували з-за дуги, на що “Мавпи” власних аргументів не знаходили. Активно себе проявляв лише Ігор Чумаков, проте дій форварда не вистачило аби втримати перевагу перед заключним періодом. Отож 55:54 після 30 хвилин матчу.

На старті заключної чверті в матчі все той же Мальчевский, який сьогодні був просто у вогні, реалізував п’ятий дальній та вивів свою команду вперед, доречі вперше зі стартових хвилин. Надалі почалися гойдалки в рахунку практично до останніх хвилин матчу, в який “Кривбас” зумів оформити міні-ривок та вийти вперед. Трьоха рятівника минулого матчу Максима Мірошніченка за 40 секунд до фінальної сирени здавалося мала б дати шанси білим, проте партнери розігруючого не скористалися власними нагодами. Як результат 72:78 – “Кривбас” взяв реванш за поразку у першому колі.

Кращим у складі “Мавп” став форвард Ігор Чумаков. На рахунку українця сьогодні 18 балів та 5 підборів.

Нестримним лідером у “Кривбасу” був неймовірний Віталій Мальчевський. Забивши 5 трьох за матч цей гравець став найрезультативнішим у двох командах. Всього ж до свого активу він записав 22 очки та 9 підбирань.

Господарі паркету найближчий матч проведуть також удома. В суботу підопічні Максима Міхельсона поміряються силами з “Миколаєвом”. Старт гри о 16:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію