• Головна
  • Жителька колишнього провулку Тельмана не хоче жити на провулку «Чучупакабри»
17:30, 10 листопада 2016 р.

Жителька колишнього провулку Тельмана не хоче жити на провулку «Чучупакабри»

Жителька Черкас, яка через суд домагається скасування розпорядження міського голови в частині перейменування провулку Тельмана, стверджує, що не хоче жити на провулку імені німецького комуніста, але їй не до вподоби і нова назва – вул. Братів Чучупак.

Позивачкою виявилася Назаренко Галина Анатоліївна, один із проректорів Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, – розповідає Кропива.

Як пояснила цьому виданню позивачка, вона підтримує процес декомунізації, однак як жителька колишнього провулку Тельмана не схвалює нову назву.

– Я подала позов до суду не як проректор, а як мешканець цього провулку. Жодним чином не виступаю за збереження старої назви, але нову назву дали, не порадившись із мешканцями вулиці. Така назва немилозвучна, можна було, наприклад, назвати Холодноярською. Громадські слухання були проведені з порушенням визначених законом строків, думки жителів не запитали, – розповідає Галина.Анатоліївна.

Серед аргументів проти нової назви позивачка в коментарях іншим ЗМІ називала те, що дітей з цієї вулиці в школі почали називати "чучупакабрами".

Чучуапаки

Чучуапаки

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на відкритті пам’ятного знаку братам Чучупакам у с. Мельники Чигиринського району, квітень 2016 р.

Наступне судове засідання відбудеться 21 листопада о 10.00 в Соснівському районному суді м. Черкаси.

Довідково

Ернст Тельман – лідер німецьких комуністів, один з головних політичних опонентів Гітлера, був розстріляний у концтаборі «Бухенвальд» у серпні 1944 року.

Брати Чучупаки – ватажки Холодноярської республіки (1919–1922 рр.)

Чучупак-Василь-Степанович

Чучупак-Василь-Степанович

Василь Чучупак

Петро Чучупак

Петро Чучупак

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #провтельмана #провбратівчучупак #судовийпозов
Оголошення
live comments feed...