Черкаські активісти оголосили бойкот Потапу і Насті (ДОКУМЕНТ)

Черкаські та всеукраїнські організації, що входять до складу Молодіжної громадської ради при міському голові (ВГО "Сокіл" Черкащина, ГО Студентська Свобода та Національний Альянс – Черкаси) написали звернення на ім’я Анатолія Бондаренка з проханням сприяти скасуванню виступу "Потапа і Насті". Також ініціативу підтримали організації Цивільний корпус "Азов" та Автомайдан. Про це у Facebook повідомила Черкаська "Свобода".

Варто нагадати, що дует "Потап і Настя" під час збройної агресії Росії проти України їздив у ворожу країну з концертами та отримував нагороди від імені Росії. Також у повідомленні зазначається, що в своїх виступах "Потап і Настя" часто демонструють приклади аморальної поведінки та закликають молодь вести згубний спосіб життя.

Бойкот-1
Бойкот-1

"Останнім часом "Потап і Настя" намагаються виправдатися й у цьому році припинили концертну діяльність в Росії. Проте всім відомо, що вони прийняли таке рішення, бо зрозуміли, що незабаром можуть втратити можливість заробітку в Україні. Так як це сталося з Ані Лорак, Таїсією Повалій та іншими "зірками", які під тиском українців патріотично переїхали в Росію", – повідомляють активісти.

Бойкот-2
Бойкот-2
Бойкот-3
Бойкот-3

Ініціатори бойкоту зазначають, що у Хмельницькому, Тернополі, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Вінниці та ряді інших міст концерти "Потапа і Насті" було скасовано й конфліктів не відбулося. Проте в тих містах, де місцева влада допустила проведення виступу цього дуету, громада змушена була самостійно бойкотувати концерт, що призвело до ескалації конфлікту та прямих протистоянь.

"Ми наголошуємо, що в часи війни представники усіх сфер життя країни не можуть закривати очі на те, що відбувається. Співаки, спортсмени, письменники, політики, чиновники, священики, учителі, лікарі та інші громадяни країни зобов’язані висловлювати свою позицію та приймати бік однієї зі сторін конфлікту. Й звісно ж, здоровий глузд підказує, що усі ці люди мають стояти на боці України. Якщо ж вони, як "Потап і Настя" репрезентують в Україні російську культуру, їздять в Росію на розважальні шоу, то їх вибір очевидний. У час відвертої агресії Росії вислови "ми братья", "ми гаварім на адном язикє" – неприйнятні та мають вважатися державною зрадою", – йдеться в повідомленні.

Активісти висловили прохання міському голові не затягувати вирішення цього питання й поставитися до нього з максимальною серйозністю.

Також ініціатори бойкоту запрошують якомога більшу частину громади долучатися до бойкоту аби довести, що Черкаси – це українське козацьке місто.

www.facebook.com
черкаськіактивісти потапінастя бойкот
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии