Під час осінніх канікул станція юних техніків організувала для дітей школу технічного всеобучу (ФОТО)

У період осінніх канікул комунальний позашкільний навчальний заклад м. Черкаси «Міська станція юних техніків» організувала роботу школи технічного всеобучу, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Всеобуч-1
Всеобуч-1

Під час занять 30 вихованців закладу мали можливість поглибити свої знання про технічну творчість, займаючись в гуртках різних спрямувань. Так авіамоделісти навчилися ліпити з глини, складати орігамі, грамотно робити фотознімки і обробляти їх за допомогою комп’ютерних програм, а діти, які займаються декоративно-прикладним мистецтвом, робили планери, паяли нескладні схеми, запускали автомоделі на автотрасовому гуртку. Всі вихованці мали можливість попрацювати в гуртках дев’яти напрямків. Ці канікули для них були цікавими, корисними, веселими.

Всеобуч-2
Всеобуч-2

Завершилась робота Осінньої школи технічного всеобучу Днем гуртківця, який був приурочений 33 річниці створення Міської станції юних техніків. В цей день діти побували на екскурсії до телевежі, прогулялись парком, відвідали заклад громадського харчування «Дача», де мали майстер-клас по приготуванню піци та частувалися козацькою кашею і стали «однокашниками».

Всеобуч-3
Всеобуч-3
http://ogp.ck.ua/
черкаси юнітехніки станція технічнийвсеобуч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии