У Черкасах обсяг видатків на охорону здоров'я в розрахунку на одного жителя перевищує середньоукраїнський показник

По місту Черкаси обсяг видатків на охорону здоров'я в розрахунку на одного жителя склав 425,4 грн і є одним із найбільших серед інших українських міст, що порівнювались. Про це під час звіту щодо виконання міського бюджету за перше півріччя повідомила директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, – передає кореспондент УНН-Центр.

Так, порівняльний аналіз проводився серед таких міст: Івано-Франківськ, Чернівці, Миколаїв, Вінниця, Житомир, Херсон, Суми, Рівне, Полтава.

"Середній обсяг видатків на охорону здоров’я в розрахунку на 1 жителя складає 356,3 грн. По місту Черкаси цей показник склав 425,4 грн“,– повідомила Н. Джуган.

Також вона додала, що середній показник чисельності фактично обійманих посад працівників, в тому числі посад лікарів, по галузі “Охорона здоров’я” на 10 тис. населення складає 145,9 одиниць, в тому числі посад лікарів – 33,4 одиниць.

По м. Черкаси чисельність фактично обійманих посад працівників (172,3 одиниць) є однією з найвищих серед міст, що порівнювались. Чисельність фактично обійманих лікарських посад на 10 тис. населення по м. Черкаси майже на рівні середніх показників по містах, що порівнювались, та перевищує відповідний показник в країнах ЄС.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси охороназдоров’я видатки джуган
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии