• Головна
  • Загальноосвітня школа № 11 святкує 80-річчя (ФОТО)
15:30, 8 листопада 2016 р.

Загальноосвітня школа № 11 святкує 80-річчя (ФОТО)

Своє 80-річчя загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 розпочала зі вшанування ветеранів праці, тих, на результатах роботи яких розбудовують сучасне суспільство.

За такий період на долю школи випало багато випробувань. А тому, як і годиться, у такий ювілей згадали і повоєнні роки та становлення і реорганізацію закладу у наш час, – розповідає прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

З 1996 року у приміщенні школи було створено 2 навчальні заклади: загальноосвітня школа та гуманітарно-правовий ліцей. А з 2005 року у школи з’явився новий статус: школа національних меншин з російською мовою викладання та поглибленим вивченням  іноземних мов, історії і права, яка на сьогодні є однією в області.

Школа-гол

Школа-гол

На початок святкувань, які триватимуть тиждень, завітали  директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської ради Марина Бакланова, її заступник  Ігор Волошин, завідувач Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Інна Косенкова, методист міського методичного кабінету установ освіти Ліана Деркач, голова профспілки працівників освіти міста Ганна Федорченко, ветерани педагогічної праці, вчителі та учні школи.

Школа-1

Школа-1

Нинішній директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ірина Чевичалова зачитала вітальну листівку від наймолодшого директора Анатолія  Захарова, який очолив школу, коли йому виповнилося 30 років, у 1973 році, і наразі за станом здоров’я не зміг відвідати урочистості. А потім звернулася до присутніх, зазначивши, що протягом багатьох років учні висловлюють свою повагу і любов до школи тим, що вони повертаються працювати у рідні стіни: Світлана Кравчук, Наталя Кузнєцова, Лариса Посвалюк, Маштаба Олександр, Білоус Анатолій, Івашкевич Олена, а згодом за ними прийшли працювати їхні діти. У декого в школі навчаються не лише діти, а й онуки. А ще колишні учні очолюють навчальні заклади міста: Дмитро Бунякін – директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 та Віктор Гайдук – директор гуманітарно-правого ліцею. Тож, дружня педагогічна родина є доказом гарних традицій та майстерності колективу.

Школа-3

Школа-3

Зі словами великої подяки директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова звернулась до ветеранів педагогічної праці, які навчили любити знання, а найголовніше – бути справжніми вчителями, які поважають особистість учня і виховують на власному прикладі. А ще звернула увагу на шкільну атмосферу, де дитина потрапляє у середовище, в якому розвивається, а думку не нав’язують, а поважають особисту позицію. А звернувшись до сьогоднішніх учнів, наголосила на тому, як пощастило їм з педагогами, які прививають їм справжній смак світосприйняття.

Школа-2

Школа-2

Потім вона вручила грамоти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток національної освіти, високий рівень професіоналізму, ініціативність, творче використання інноваційних технологій: Олені Івашкевич, Наталії Кузнєцовій, Світлані Ганноцькій, Валентині Строкань, Світлані Орел, Олені Давидовій, Ользі Коритній, Людмилі Аксьоновій, Тетяні Ступак.

Привітав зі святом ювілярку і заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин та вручив грамоти управління освіти обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та значні  успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління  заступнику директора з навчально-виховної роботи Валерію Гойколову та директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ірині Чевичаловій.

Голова міського комітету працівників освіти Ганна Федорченко, привітавши колектив школи, вручила грамоти окремим педагогам та технічному персоналу.

Спогадами про роботу та навчання у школі ділилися ветерани педагогічної праці та колишні випускники школи серед яких були: Корсунський Михайло Семенович, Корсун Марія Михайлівна, Остапчук-Роспопова Генрієта Віталіівна, Шапошник Ганна Андріївна, Ткаченко Софія Павлівна, Кучма Валентина Олександрівна, Скачко Лариса Андріївна, Нікольська Ліля Василівна, Гайшина Лариса Сергіївна, Білоус Анатолій Степанович, Роспопова Ельза Віталіївна.

Школа-4

Школа-4

Багато добрих теплих слів лунало зі сцени на адресу ювілярки з побажанням всіх гараздів, а музичні дарунки були від учнів школи та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.

Школа-5

Школа-5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #школа№11 #80-річчя #іриначевичалова
Оголошення
live comments feed...