• Головна
  • На виконкомі так і не вирішили, який перевізник обслуговуватиме 11-й маршрут
14:30, 8 листопада 2016 р.

На виконкомі так і не вирішили, який перевізник обслуговуватиме 11-й маршрут

Члени виконкому ніяк не можуть затвердити проект рішення,  яким визначається, який же перевізник зрештою буде обслуговувати маршрут №11. Раніше на ньому перевозив пасажирів ФОП Копієвський Є.П., проте наразі згідно рішення конкурсної комісії більше балів набрало приватне підприємство «Медіт-Cервіс». Перший перевізник не погодився з таким рішенням і подав позов до суду, – розповідає ВиЧЕрпно.

– Ми отримали рішення апеляційного суду про скасування рішення першої інстанції, а саме про скасування заборони на введення в дію пунктів 2.14 (визнати переможцем конкурсу «Медіт-сервіс» – ред.) та 2.15 (визнати, що ФОП Копієсвський посів друге місце – ред.) рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця з перевезення пасажирів на маршруті №11, – поінформував присутніх заступник директора департаменту ЖКК  Андрій Наумчук.

Тепер протягом 30 днів з моменту оголошення результатів конкурсу виконком має затвердити пункти рішення, наголошує чиновник.

Проте Євген Копієвський і надалі не погоджується з рішенням суду:

«Нам нарахували 710 балів, а рішенням конкурсної комісії потрібно було 840. І вони посилалися на рішення Донецького апеляційного суду. А от Вищий господарський суд трактує по-іншому такі самі випадки. Чому вони робили висновки на основі саме цього рішення суду? Тобто у мене є 34 бали, а у «Медіт-Сервіс» 33. Я не кажу, що тут корупція. Є вона тут чи немає її, ми не можемо сказати. Не спійманий не злодій. Тому я вас прошу, давайте дочекаємося ще одного рішення апеляційного суду. Це буде правильно».

А от директор ПП «Медіт-Сервіс» Сергій Діский заявив, що Копієвський подав неправдиву інформацію конкурсній комісії.

– Він конкурсну комісію в оману ввів і вас зараз вводить в оману, – сказав перевізник членам виконкому. – У нього немає ніяких балів. Він подав завідомо неправдиву інформацію, що у нього є машини, які насправді задіяні в Умані. Тобто у нього є тільки 340 балів, за які нараховується 0 балів. Тобто те, що він говорить, що у нього є 34 бали, то насправді тільки 23.

Є проект рішення, яке потрібно прийняти, всі інші рішення паралельно будуть розглядатися в судовому порядку, зауважив перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко. Проте члени виконкому так і не підтримали це рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #маршрут№11 #перевізник #копієвський #медіт-сервіс
Оголошення
live comments feed...