Сімнадцятеро обдарованих черкаських школярів отримуватимуть муніципальну стипендію

Відповідно до Програми виплати муніципальних стипендій і з метою підтримки, стимулювання, навчання і розвитку обдарованих дітей та учнівської молоді міста на період з 1 жовтня 2016 року до 30 червня 2017 року виплачуватимуть муніципальні стипендії обдарованим дітям та учнівській молоді міста в розмірі 200 гривень щомісячно, – інформує прес-служба Черкаської міської ради.

«За високі досягнення у науково-дослідній роботі»:

Бушуєвій Дарині, учениці 11 класу Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради Черкаської області, яка у 2016 році здобула ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

«За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»:

Братцеву Антіну, учню 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області, який посів ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2016 році;

Іноземець Анні, учениці 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області, яка у 2016 році виборола ІІ місце у ХV Всеукраїнському чемпіонаті інформаційних технологій «Екософт - 2016», здобула ІІІ місце у VI Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики «Весела наука - 2016», завоювала бронзову медаль у Міжнародному конкурсі «Інформатікс - 2016» у м. Бухаресті та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

«За високі досягнення в спорті»:

Тищенку Івану, учню 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області, майстру спорту України з кульової стрільби, який у 2016 році зайняв І-ші місця у Відкритому чемпіонаті України з веслування академічного серед юнаків та дівчат, у Командному чемпіонаті та у відкритих Всеукраїнських змаганнях пам’яті президента ФАВУ В. Кохненка серед юніорів;

Саліу Марку, учню 10 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, який протягом 2015-2016 років здобув І-ші місця у Чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, у чемпіонаті України серед ДЮСШ та у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу;

Яненку Олександру, учню 11 класу Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, кандидату в майстри спорту з триатлону, який у 2015-2016 роках нагороджений медаллю за ІІ місце у Відкритому чемпіонаті України з триатлону у приміщеннях, за І місце в командному чемпіонаті ХХІІІ Міжнародних змагань «Кубок Хортиці» та командного чемпіонату України, нагороджений дипломом за ІІІ місце у чемпіонаті України з триатлону серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ серед юнаків та виборов медаль за ІІІ місце у Чемпіонаті України з триатлону;

Шишку Дмитру, учню 7 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, кандидату в майстри спорту з гімнастики спортивної за ІІІ місце у багатоборстві у чемпіонаті України серед юнаків з гімнастики спортивної, за І місце у Відкритому чемпіонаті м. Черкас з гімнастики спортивної за програмою КМС України у 2016 році.

«За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»:

Ложешніковій Дар’ї, учениці 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області, вихованці Черкаської дитячої художньої школи ім. Нарбута, яка є переможницею конкурсу малюнків «Подорож по алеї правових знань»; її персональні виставки представлені на святкових заходах до Дня міста, роботи неодноразово виставлялись у Художньому музеї міста Черкас та за кордоном, а саме: Канаді та Естонії. Її картина «Маки пам’яті» передана до музею Національної гвардії України.

Стипендію «За високі досягнення в музиці»:

Федоряці Владиславу, учню 9 класу Черкаської гімназії №9 Черкаської міської ради Черкаської області, який здобув диплом лауреата І премії ІY Міжнародного фестивалю-конкурсу «Перлини мистецтва», завоював диплом гран-прі XІV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад», нагороджений дипломом лауреата І премії фестивалю-конкурсу дитячої-юнацької творчості «Козацький шлях та став лауреатом гран-прі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Мій світ-мистецтво!» у 2016 році;

Краснодимському Дмитру, учню 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області, який протягом 2015-2016 років став лауреатом І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мелодії сцени», в номінації «Інструментальне виконання», здобув І премію на ІІІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Покори сцену» та виборов диплом І ступеню у IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Квітуча країна».

Стипендію «За високі досягнення в хореографії»:

Сухенко Вікторії, учениці 9-Б класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради Черкаської області, вихованці зразкового клубу «Вікторія», яка у 2015-2016 роках виборола усі перші місця на Міжнародних змаганнях на Кубок України із сучасного танцювального спорту, на Міжнародному фестивалі із сучасних танців та на Чемпіонаті світу із танцювального спорту, що проходив у Італії; здобула два І-их місця на Відкритому чемпіонаті України та Міжнародних змаганнях із сучасного танцювального спорту;

Булищенко Анні, учениці 8 класу Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, вихованці зразкового клубу «Вікторія». У складі збірної України з танців виступала в Італії на Міжнародному чемпіонаті зі спортивних танців і отримала п’ять дипломів (І, ІІІ, ІV, два V-их місць) у різних номінаціях;

Середі Марії, учениці 11 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області, яка стала почесною фіналісткою міжнародного турніру "Baltic Rising Stars" у Латвії, є володаркою срібних медалей на "Vinnitsa Open Championship-2016" з латиноамериканської та європейської програм, абсолютна переможиця International dance festival "Black Sea Open Cup-2016" з латиноамериканської програми та срібною призеркою International dance festival "Black Sea Open Cup-2016" з європейської програми.

Стипендію «За активну участь у суспільно-громадській діяльності»:

Харченку Олександру, учню 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області, який свою творчу діяльність здійснює під псевдонімом Олександр Фауст.

Перший короткометражний фільм «Літачок» зняв у 2014 році, Як режисер, сценарист, оператор та монтажер - у такому режимі працює і до нині. Фільм зайняв ІІ місце на Черкаському Фестивалі Кіно - 2015.

Другий фільм «Музикант» був знятий через півроку.

Це своєрідний етюд-послання, що зайняв І місце на Черкаському Фестивалі Кіно - 2015.

Третій короткометражний фільм «Поза Системою» був відзнятий влітку 2015 року та здобув ІІІ місце за проморолик до книги «Черкаські Місторії» у 2016 році, брав участь у ІІ Всеукраїнському Фестивалі Буктрейлерів "BOOKfashion".

З початку 2016 року - активна творча співпраця з Черкаським музичним гуртом «Спів Братів». На тепер зняв 3 музичних кліпи на пісні «Очі Небесної Сотні», «Спів Бітлів» та «Чарлі-Чарлі».

Улітку 2016 року відбулися зйомки четвертого короткометражного фільму, що зараз знаходиться у постпродакшні.

Бере активну участь у громадському житті класу та школи.

Диченко Діані, учениці 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області, яка активно займається громадською, волонтерською діяльністю, є лідером учнівського самоврядування школи та міста. Здобула ІІІ місце у складі рою „Ратиборець“  гри „Пластун“ інтелектуально-спортивного вишколу „Квест“, на ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“),  нагороджена дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце у складі рою „Ратиборець“ у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“), має сертифікат учасниці навчального дебатного форуму за проектом „Враховуй Різницю“ благодійної організації „Вчителі за демократію та партнерство“, отримала Подяку Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, окремого батальйону „Донбас“ за активну громадську діяльність та вагомий волонтерський внесок у матеріально-технічне спорядження особового складу батальйону „Донбас“, Громадської організації „Об’єднання жінок і матерів бійців учасників АТО“ за підтримку доброчинного реабілітаційного заходу „Потяг єдності“ для сімей бійців АТО.

«За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»:

Муслімову Олегу, учню 10 класу Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради Черкаської області, учаснику 18 th NAVIGA WORLD CHAMPIONSHIP section S та Всеукраїнських змагань «Кубок Артеку», який здобув І місце у Відкритому Чемпіонаті України з судомодельного спорту, зайняв І місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді, І місце, як члена команди, у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді, завоював І місце в регаті «Odessa Radiosalling Cup» та ІІ місце у Відкритому чемпіонаті України з судомодельного спорту у 2016 році.

«За високі досягнення в інваспорті:

Самбур Дар’ї Павлівні, учениці 8 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, яка активно займається плаванням з 6-ти років, є неодноразовим переможцем змагань, нагороджена почесними грамотами та медалями, здобула І і ІІ місця у Відкритому турнірі з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, виборола І місце з плавання у фінальних змаганнях ХХІІІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, зайняла ІІ місце у чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси муніципальнастипендія обдарованішколярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Новини компаній
Щодня ми робимо десятки фото на телефон або цифрову камеру. Рано чи пізно постає питання, як зберігати всі ці кадри?   Команда Mofy.life зібрала 5 простих порад, з якими ви зможете легко впорядкувати свій фотоархів і надійно зберегти сімейні спогади на довгі роки. 1. Видаляйте дублі і непотрібні фото Як часто ви робите серію однакових фото, намагаючись "зловити" правильний ракурс?) Або 15 раз фотографуєте друзів так, щоб всі дивилися в камеру? Погодьтеся,...
Новини компаній
Особливості бескаркасного автокрісла SafeBelt Сучасним батькам доводиться пересуватися з дитиною на машині, щоб відвезти в садок, школу або на додаткові заняття. Однак до безпеки маленького пасажира варто підійти більш грунтовно. Для цього недостатньо буде звичайного ременя безпеки, адже координація дитини ще не повністю розвинена і він не зможе втриматися при зіткненні або різкому гальмуванні. З введенням більш жорстких правил з перевезення дітей, багато...
Реклама
У 2020 учні залишилися без випускних, фотосесій і відповідно без шкільних альбомів. Щоб у дітей та їх батьків залишилися приємні спогади про школу, Mofy.life запускає соціальну ініціативу. В рамках проекту, компанія буде надавати шкільні фотокниги за собівартістю. Ми ж відповімо на основні питання. Автори соціального проекту візьмуть на себе: витрати на підготовку макетів і дизайнів фотокниг; витрати на оплату працівникам компанії; організацію всього проце...
Новини компаній
Яка б ситуація не була, COVID-19, карантин, закриття/відкриття магазинів - слід ретельно ставитись до свого здоров'я, свого часу та комфорту. Обираючи онлайн-покупки в інтернет-магазині АРС ви отримаєте можливість не виходячи з дому, купити необхідний товар та зручну доставку в будь-яке відділення в місто Черкаси та інші міста області: Драбів, Кам'янка, Умань, Монастирище тощо. Для вас ми пропонуємо, широкий асортимент для ремонту та декору від відомих укр...
Реклама
Стіл лофт - це дуже широке поняття та широкий асортимент продукції. Шукаючи ідеального столу для вашого будинку, у вас є дуже великі можливості. Ви можете вибрати деревʼяні столи доступних моделей та кольорів. Для більш вимогливих користувачів є ще один предмет для аналізу - деревина. Також є питання таких властивостей, як твердість та довговічність меблів. Звичайно, деякі люди скажуть, що їм просто потрібно знати, що їх стіл зроблений з дерева та виглядає...
Реклама
Сьогодні холодильники та морозильні камери https://legat.com.ua/holodilnye-i-morozilnye-kamery/ є основою для зберігання продуктів. Магазинам або виробничим видам діяльності потрібна надійна система охолодження. Охолоджувальні камери є важливим елементом обладнання кожного магазину, де продаються харчові продукти. Це дозволяє зберігати їх в правильних умовах. Основні холодильні пристрої, що застосовуються в промисловості, включають: ·         охолоджувальн...
Реклама
Обмінні пункти валюти вже давно увійшли в наше життя. Курси в них суттєво відрізняються і офіційно оголошених копіровок, але незважаючи на це багато хто вибирає саме їх для валютних операцій. Сервіс обмінки пропонує вигідний курс валют для клієнтів. В даний час компанія працює на ринку Одеси і всієї України. Клієнти отримують максимально вигідні умови. Якщо вас цікавить курей валют одеса, то завжди можна ознайомитися з ним на офіційному сайті. Переваги ком...
Новини компаній
Лікувальні заклади Черкаської області продовжують отримувати благодійну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19. 6 травня 2020 року мережа торговельних центрів «Епіцентр» передала для закладів здоров’я Черкащини партію медичних масок, захисних окулярів та спеціальних комбінезонів підвищеного рівня захисту. За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого...
Новини компаній
Up-brella – це унікальна парасолька зворотнього складання. Вона дивує своєю елегантністю і зручністю. Тішить своєю надійністю і численними перевагами. Це парасолька, яку захоче кожен! Переваг досить багато. Основні з них: ·Це зворотня парасолька. Вона складається мокрою зовнішньою стороною усередину. Ніколи не намочить Ваш одяг, підлогу, меблі, документи. ·Зручна ручка дозволяє зовсім не тримати парасольку. Вона триматиметься сама. В цей час Ви можете в од...