Сімнадцятеро обдарованих черкаських школярів отримуватимуть муніципальну стипендію

Відповідно до Програми виплати муніципальних стипендій і з метою підтримки, стимулювання, навчання і розвитку обдарованих дітей та учнівської молоді міста на період з 1 жовтня 2016 року до 30 червня 2017 року виплачуватимуть муніципальні стипендії обдарованим дітям та учнівській молоді міста в розмірі 200 гривень щомісячно, – інформує прес-служба Черкаської міської ради.

«За високі досягнення у науково-дослідній роботі»:

Бушуєвій Дарині, учениці 11 класу Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради Черкаської області, яка у 2016 році здобула ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

«За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»:

Братцеву Антіну, учню 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області, який посів ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2016 році;

Іноземець Анні, учениці 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області, яка у 2016 році виборола ІІ місце у ХV Всеукраїнському чемпіонаті інформаційних технологій «Екософт - 2016», здобула ІІІ місце у VI Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики «Весела наука - 2016», завоювала бронзову медаль у Міжнародному конкурсі «Інформатікс - 2016» у м. Бухаресті та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

«За високі досягнення в спорті»:

Тищенку Івану, учню 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області, майстру спорту України з кульової стрільби, який у 2016 році зайняв І-ші місця у Відкритому чемпіонаті України з веслування академічного серед юнаків та дівчат, у Командному чемпіонаті та у відкритих Всеукраїнських змаганнях пам’яті президента ФАВУ В. Кохненка серед юніорів;

Саліу Марку, учню 10 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, який протягом 2015-2016 років здобув І-ші місця у Чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, у чемпіонаті України серед ДЮСШ та у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу;

Яненку Олександру, учню 11 класу Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, кандидату в майстри спорту з триатлону, який у 2015-2016 роках нагороджений медаллю за ІІ місце у Відкритому чемпіонаті України з триатлону у приміщеннях, за І місце в командному чемпіонаті ХХІІІ Міжнародних змагань «Кубок Хортиці» та командного чемпіонату України, нагороджений дипломом за ІІІ місце у чемпіонаті України з триатлону серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ серед юнаків та виборов медаль за ІІІ місце у Чемпіонаті України з триатлону;

Шишку Дмитру, учню 7 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, кандидату в майстри спорту з гімнастики спортивної за ІІІ місце у багатоборстві у чемпіонаті України серед юнаків з гімнастики спортивної, за І місце у Відкритому чемпіонаті м. Черкас з гімнастики спортивної за програмою КМС України у 2016 році.

«За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»:

Ложешніковій Дар’ї, учениці 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області, вихованці Черкаської дитячої художньої школи ім. Нарбута, яка є переможницею конкурсу малюнків «Подорож по алеї правових знань»; її персональні виставки представлені на святкових заходах до Дня міста, роботи неодноразово виставлялись у Художньому музеї міста Черкас та за кордоном, а саме: Канаді та Естонії. Її картина «Маки пам’яті» передана до музею Національної гвардії України.

Стипендію «За високі досягнення в музиці»:

Федоряці Владиславу, учню 9 класу Черкаської гімназії №9 Черкаської міської ради Черкаської області, який здобув диплом лауреата І премії ІY Міжнародного фестивалю-конкурсу «Перлини мистецтва», завоював диплом гран-прі XІV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад», нагороджений дипломом лауреата І премії фестивалю-конкурсу дитячої-юнацької творчості «Козацький шлях та став лауреатом гран-прі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Мій світ-мистецтво!» у 2016 році;

Краснодимському Дмитру, учню 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області, який протягом 2015-2016 років став лауреатом І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мелодії сцени», в номінації «Інструментальне виконання», здобув І премію на ІІІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Покори сцену» та виборов диплом І ступеню у IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Квітуча країна».

Стипендію «За високі досягнення в хореографії»:

Сухенко Вікторії, учениці 9-Б класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради Черкаської області, вихованці зразкового клубу «Вікторія», яка у 2015-2016 роках виборола усі перші місця на Міжнародних змаганнях на Кубок України із сучасного танцювального спорту, на Міжнародному фестивалі із сучасних танців та на Чемпіонаті світу із танцювального спорту, що проходив у Італії; здобула два І-их місця на Відкритому чемпіонаті України та Міжнародних змаганнях із сучасного танцювального спорту;

Булищенко Анні, учениці 8 класу Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, вихованці зразкового клубу «Вікторія». У складі збірної України з танців виступала в Італії на Міжнародному чемпіонаті зі спортивних танців і отримала п’ять дипломів (І, ІІІ, ІV, два V-их місць) у різних номінаціях;

Середі Марії, учениці 11 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області, яка стала почесною фіналісткою міжнародного турніру "Baltic Rising Stars" у Латвії, є володаркою срібних медалей на "Vinnitsa Open Championship-2016" з латиноамериканської та європейської програм, абсолютна переможиця International dance festival "Black Sea Open Cup-2016" з латиноамериканської програми та срібною призеркою International dance festival "Black Sea Open Cup-2016" з європейської програми.

Стипендію «За активну участь у суспільно-громадській діяльності»:

Харченку Олександру, учню 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області, який свою творчу діяльність здійснює під псевдонімом Олександр Фауст.

Перший короткометражний фільм «Літачок» зняв у 2014 році, Як режисер, сценарист, оператор та монтажер - у такому режимі працює і до нині. Фільм зайняв ІІ місце на Черкаському Фестивалі Кіно - 2015.

Другий фільм «Музикант» був знятий через півроку.

Це своєрідний етюд-послання, що зайняв І місце на Черкаському Фестивалі Кіно - 2015.

Третій короткометражний фільм «Поза Системою» був відзнятий влітку 2015 року та здобув ІІІ місце за проморолик до книги «Черкаські Місторії» у 2016 році, брав участь у ІІ Всеукраїнському Фестивалі Буктрейлерів "BOOKfashion".

З початку 2016 року - активна творча співпраця з Черкаським музичним гуртом «Спів Братів». На тепер зняв 3 музичних кліпи на пісні «Очі Небесної Сотні», «Спів Бітлів» та «Чарлі-Чарлі».

Улітку 2016 року відбулися зйомки четвертого короткометражного фільму, що зараз знаходиться у постпродакшні.

Бере активну участь у громадському житті класу та школи.

Диченко Діані, учениці 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області, яка активно займається громадською, волонтерською діяльністю, є лідером учнівського самоврядування школи та міста. Здобула ІІІ місце у складі рою „Ратиборець“  гри „Пластун“ інтелектуально-спортивного вишколу „Квест“, на ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“),  нагороджена дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце у складі рою „Ратиборець“ у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“), має сертифікат учасниці навчального дебатного форуму за проектом „Враховуй Різницю“ благодійної організації „Вчителі за демократію та партнерство“, отримала Подяку Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, окремого батальйону „Донбас“ за активну громадську діяльність та вагомий волонтерський внесок у матеріально-технічне спорядження особового складу батальйону „Донбас“, Громадської організації „Об’єднання жінок і матерів бійців учасників АТО“ за підтримку доброчинного реабілітаційного заходу „Потяг єдності“ для сімей бійців АТО.

«За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»:

Муслімову Олегу, учню 10 класу Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради Черкаської області, учаснику 18 th NAVIGA WORLD CHAMPIONSHIP section S та Всеукраїнських змагань «Кубок Артеку», який здобув І місце у Відкритому Чемпіонаті України з судомодельного спорту, зайняв І місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді, І місце, як члена команди, у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді, завоював І місце в регаті «Odessa Radiosalling Cup» та ІІ місце у Відкритому чемпіонаті України з судомодельного спорту у 2016 році.

«За високі досягнення в інваспорті:

Самбур Дар’ї Павлівні, учениці 8 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, яка активно займається плаванням з 6-ти років, є неодноразовим переможцем змагань, нагороджена почесними грамотами та медалями, здобула І і ІІ місця у Відкритому турнірі з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, виборола І місце з плавання у фінальних змаганнях ХХІІІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, зайняла ІІ місце у чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси муніципальнастипендія обдарованішколярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Новини компаній
Із сухістю повітря щодня стикається кожна людина. Вдома, на роботі, в автомобілі. Дискомфорт при диханні, сухість шкіри - неприємні наслідки пересушеного повітря. Велика кількість побутових приладів вдома, офісної техніки на роботі, випаровування бензину в автомобілі не сприяють поліпшенню якості повітря, що вдихається людиною. Не завжди є можливість придбати дороге кліматичне обладнання і створити «оазис» свіжості і приємних ароматів. Справжньою знахідкою...
Спорт
22-річний золотонісець Авет Маркарян став чемпіоном світу з хортингу у двох категоріях. Змагання відбулися на Кіпрі, за найвищу нагороду йому довелося боротися з шістьма найсильнішими супротивниками з усього світу. Сам хлопець важить 80 кілограмів. Боровся він у категорії 82 і 90 кг із суперниками з Туреччини, Азербайджану та Латвії, повідомили в ОДА. Чотири бої провели першого дня, відбулося, фінальні два – наступного. Усі бої  Авет закінчив достроково. З...
Суспільство
Завдяки виступу західного антициклону дощові хмари почали обходити Черкащину по півдню і сходу. Атмосферний тиск повільно зростає, тримається вітер західного напрямку. І в наступні три доби опадів не очікується. Вдень і вночі потеплішає на 2-4º, повідомили у обласному гідрометцентрі. До кінця тижня зберігатимуться сприятливі умови для збирання врожаїв, праці та відпочинку на природі. Пм’ятайте про дотримання правил поводження з вогнем та поведінки на водa....
Спорт
На центральному стадіоні заграють зірки футболу. У п’ятницю, 19 липня, о 18.00 відбудеться товаристська зустріч між командою ветеранів «Динамо-Київ» та збірною командою Черкаси. Вхід на гру — вільний, повідомили в мерії. Зірковий склад команди «Ветерани «Динамо-Київ»: Володимир Мунтян, Всеволод Романенко, Володимир Безсонов, Сергій Федоров, Юрій Максимов, Олег Михайличенко, Геннадій Литовченко, Юрій Калітвінцев, Іван Яремчук, Ігор Костюк, Олег Гусєв, Олекс...
Суспільство
За півроку 3708 сімей області отримали одноразову допомогу до народження дитини. З 1 червня перелік товарів, що входять до складу «бебі боксів» розширили. Зокрема додали ще 12 найменувань товарів, повідомили в ОДА. "Молоді батьки Черкащини отримують гарантовані державою «пакунки малюка» у пологових будинках та відділеннях центральних районних лікарень. Відповідну доставку здійснює ЮНОПС з 1 березня цьогоріч. Між тим, до стандартного набору додали ще низку...
Суспільство
Пожежа сталася вночі у селі Дубіївка. О 3.41 надійшло повідомлення про пожежу в будівлі, де був розташований цех з виробництва паливних гранул. Спільними зусиллями співробітників ДСНС та добровольців пожежу о 04.30 вдалося локалізувати, а о 04.57 повністю ліквідувати, повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 500 кв.м., обладнання та 3 тони гранул. Причина та винуватець пожежі встановлюються. Читайте також...
Суспільство
Протягом січня-травня 2019 року заробітна плата жителів Черкаської області росла, порівняно з відповідним періодом минулого року, на 19,9 % і становила в середньому 8 280 грн. Серед видів економічної діяльності найвищий розмір заробітної плати мали працівники державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 11 669 грн, фінансової та страхової діяльності – 11 319 грн, транспорту – 9 976 грн, повідомили в ОДА. Важливим питанням є пога...
Новини компаній
Сучасним дітям доступні десятки розваг - будь-які мультфільми завжди доступні в інтернеті, гаджети завжди під рукою, а іграшками завалені всі шафи. Батьки все частіше замислюються над тим, що подарувати, щоб захопити і розвинути творчі здібності своєї дитини. Паперовий альбом, олівці і фломастери не здивують дітей, тому що малювати можна за допомогою комп'ютерних програм або в додатку смартфона. На допомогу прийшла унікальна новинка - технологія малювання...
Суспільство
Лавку із сонячною панеллю облаштували на площі перед будівлею міської ради. За допомогою вбудованих USB-портів від неї можна заряджати телефони та інші гаджети. Лаву для міста презентувала компанія ТОВ «Черкасиенергозбут». Наступний такий об’єкт встановлять біля зоопарку, повідомили в мерії. "Якщо ця лавочка користуватиметься популярністю серед жителів, можливо, в перспективі облаштуємо їх і в інших місцях. Кошти на це пропонуватимемо передбачити в бюджеті...
Спец проекти