• Головна
  • Олег Петренко прокоментував призначення Лютого і штурм поліції в Черкасах
14:20, 7 листопада 2016 р.

Олег Петренко прокоментував призначення Лютого і штурм поліції в Черкасах

Цивільний корпус “Азов” брав активну участь в обструкції новопризначеного керівника обласної поліції Валерія Лютого 3-го і 4-го листопада. Нагадаємо, що тоді сотня активістів фактично викинула одіозного харківського полковника з управління поліції.

Оскільки черкаський Народний депутат Олег Петренко є фактично одним з лідерів “Азову”, ми вирішили дізнатись його позицію, щодо призначення одіозного полковника, та запитати, можливо йому з “київських пагорбів” більше відомо, чим закінчиться це протистояння активістів з міністерством внутрішніх справ, – розповідає Дзвін.

– Я вважаю, що черкаська громада однозначно і очевидно не сприйняла призначення Лютого на посаду керівника обласною поліцією. Мені, як Народному депутату, не дали можливості перед призначенням поспілкуватися з цією людиною, задати запитання. Хоча нам обіцяли, що перед такими призначеннями, і громаді, і депутатам дадуть змогу поговорити з кандидатом.

Я, наприклад, хотів би Валерію Лютому задати запитання: Як він бачить боротьбу з наркоторгівлею на Черкащині? Адже черкаси стали фактично центром і перевалочною базою наркотрафіку країни.

Але його назначили без обговорення… Тому, те, що люди Лютого не сприймають – констатація факту. Як виходитиме з цієї ситуації міністерство, я не знаю, адже в них позиція змінюється кожні півдня, – озвучив “Дзвону” своє бачення конфлікту Олег Петренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #олегпетренко #нацполіція #валерійлютий #призначення
Оголошення
live comments feed...