У центрі Черкас встановлюють фонтан із янголятами

На площі перед Центром дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) у Черкасах завершують встановлення фонтану, який запустять вже наступного року із приходом тепла. Вартість фонтану разом із його монтажем – близько 400 тисяч гривень.

– Сам ремонт площі перед ЦДЮТ дещо затягся в часі. Але зараз продовжуємо встановлення фонтану, оскільки погода ще дозволяє проводити такі роботи, – зазначив у коментарі «Про все» заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов. – Функціонувати повноцінно фонтан буде уже з весни.

За словами Богдана Бєлова, фонтан дворівневий. Нині вже змонтована його основа – чаша із фігурками дітей-янголят. По центру фонтану буде розміщена також фігура хлопчика, який триматиме в руках ємність.

Посадовець додає, що для облагородження площі розглядалося кілька варіантів, зокрема, створення там клумб, але врешті зійшлися саме на фонтані.

– Такий фонтан ідеально підходить до площі перед дитячим центром, – зауважив Богдан Бєлов. – Він викликатиме в дітей більше радості, ніж просто клумба.

Окрім фонтану на площі перед ЦДЮТ планують встановити ще лавочки, ліхтарі та та сцену для дитячих виступів.

http://provce.ck.ua
черкаси цдют фонтан богданбєлов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии