У пам’ять про загиблого в зоні АТО бійця сквер у центрі Черкас прикрашатимуть композиції з калини та барбарису (ФОТО)

Ялиці, клени, кущі калини і троянд сьогодні висадили у сквері біля бібліотеки ім. Лесі Українки представники націонал-патріотичних організацій та місцеві мешканці. Озеленили сквер за рахунок субвенції з обласного бюджету, – розповідає Про все.

– Сьогоднішня акція з озеленення міського простору символічна. Ми присвячуємо її пам’яті Мирослава Мисли – офіцера 93-ї бригади, який загинув в бою на Луганщині. Ми із Оксаною Ковбошею (депутат облради – ред.) посприяли спрямуванню в розмірі 50 тисяч гривень цільової субвенції з обласного екологічного фонду на міський бюджет. Частину цих коштів використали зараз, – зазначив у коментарі «Про все» депутат Черкаської облради Юрій Ботнар.

За словами начальника відділу екології м. Черкаси Володимира Гусаченка, кошти, що залишились із субвенції будуть також використані для озеленення інших паркових зон Черкас.

– У цьому сквері ми висадили п’ять ялиць білих, три клени звичайних, композицію з кущів калини, горобини і барбарису. А черкащани, які долучилися до озеленення, принесли ще калину, форзиції, троянди японські, – розповів чиновник.

Сквер-1
Сквер-1
Сквер-2
Сквер-2
Сквер-3
Сквер-3
http://provce.ck.ua
черкаси сквер загиблийбоєць калина барбарис
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии