• Головна
  • Після інспекції. Олег Стадник розповів, як ремонтуються в Черкасах медичні заклади (ФОТО)
11:30, 4 листопада 2016 р.

Після інспекції. Олег Стадник розповів, як ремонтуються в Черкасах медичні заклади (ФОТО)

Директор Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики Олег Стадник здійснив інспектуючі поїздки по об’єктах, де завершуються роботи, визначені в бюджеті розвитку-2016. Про це він написав у своїй сторінці у«Фейсбук».

«Перша міська лікарня: реконструкція вхідної алеї, реконструкція освітлення та утеплення фасаду. Роботи на фінішній прямій.

Завершуються оздоблювальні роботи в Першій міській поліклініці. Скоро відвідувачів зустріне оновлений хол із модним нині словом «рецепція». Так повинні розпочинатись усі майбутні центри сімейної медицини – театр розпочинається із гардеробу, відомий афоризм у дії.

Дитячі поліклініки міста. В першій міській поліклініці на Благовісній відремонтовано дах. На фото чітко видно, що із 80 вікон, які мають бути замінено на металопластикові, залишився лише перший поверх. Реалізуючи програму доступності, вдалося збудувати чудовий пандус.

Ремонт-1

Ремонт-1

Ремонт-2

Ремонт-2

У другій поліклініці на Кобзарській уже утеплено і облицьовано фасад будівлі, зроблено цоколь і фундамент, замінено усі вікна на металопластикові. Будівля стала ошатною і захищеною на довгі роки новим дахом із метало черепиці».

Ремонт-3

Ремонт-3

Ремонт-4

Ремонт-4

– Для того, щоби покрівля прослужила довше, змінили конфігурацію даху, додали горішні вікна для провітрювання. На жаль, той вересневий раптовий прихід шторму у вересні, коли за ніч випала місячна норма опадів, зірвав гідроізоляційну плівку у непокритих металочерепицею місцях і виникла аварійна ситуація із затопленням стелі та кабінетів. Підрядник прийняв рішення своїми силами усунути проблему. Довелося складати кошториси на додаткові роботи, – пояснює Олег Михайлович.

«На сьогодні роботи назовні завершені, ведуться бригадами будівельників внутрішні штукатурні, облицювальні роботи. Зроблено паркувальний майданчик перед поліклінікою.

Ремонт-5

Ремонт-5

Дам доручення вирішити ситуацію із огорожею закладу, яким чином зробити вид і стиль естетичним та сучасним. Зустрічався із представниками виконавця робіт. Попросив продумати навіть варіант настінних розписів, те що зветься модним словом мурал».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #медичнізаклади #ремонт #олегстадник
Оголошення
live comments feed...