• Головна
  • Під час канікул для дітей організували «Осінню школу», де навчають захищатися
09:30, 4 листопада 2016 р.

Під час канікул для дітей організували «Осінню школу», де навчають захищатися

Черкаським центром соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді спільно з Центром денного перебування та розвитку дитини Спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини під час канікул організована «Осіння школа» для підлітків з ПС\ДБСТ та активних учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №8 «Я вмію захищатися». Школа працює в рамках реалізації проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи» з 31 жовтня по 4 листопада 2016 року.

З підлітками проводяться інтерактивні заняття з метою надати життєво необхідні знання, які допоможуть їм уникнути небезпеки у взаємодії з іншими. Під час занять діти знайомляться із особливостями безпечної поведінки в інтимному спілкуванні, стимулюється позитивне та відповідальне ставлення до власного тіла. Серед завдань школи: ознайомити дитину із особливостями реагування на інтимні таємниці, навчити дитину говорити «НІ» в інтимному спілкуванні, стимулювати підлітків до пошуку та отримання допомоги в небезпечних, ризикованих ситуаціях. Крім того за участі студентів – волонтерів проводиться конкурсно-розважальна програма, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Сценарії інтерактивних занять включають у себе індивідуальну та групову роботу, обговорення запропонованих тренером та групою ситуацій, перегляд відеоматеріалів, інформаційні повідомлення. Одне інтерактивне заняття відповідає одному правилу безпечної поведінки.

Підліткам під час проведення вправ найбільше сподобалося обговорення ситуацій, коли з цікавістю прислухаються до їхньої думки. Активну участь вони також брали у інших вправах, таких, наприклад, як «Стара казка на новий лад», де потрібно було скласти та продемонструвати стару казку на новий лад, використовуючи вміння в ризикованих ситуаціях говорити «НІ» та інших.

 По закінченню "Осінньої школи" 16 учасників, які її відвідують, отримають Свідоцтва.

Захід проведено начальником відділу соціальної роботи МЦСССДМ Еліною Георгіївною Максимець за допомогою працівників Центру денного перебування та розвитку дитини Спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини. Методичні матеріали надані Благодійним фондом «Благополуччя дітей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #канікули #осінняшкола #захищатися
Оголошення
live comments feed...