• Головна
  • «Черкаський Дніпро» вдома розгромив лідера чемпіонату
13:10, 31 жовтня 2016 р.

«Черкаський Дніпро» вдома розгромив лідера чемпіонату

Вчора, у Черкасах ФК «Черкаський Дніпро» вдома змагався із ФК «Верес». 16 тур чемпіонату провели на Центральному стадіоні. Про це повідомляє кореспондент «Про Головне».

У неділю, 30 жовтня відбувся матч між “Черкаським Дніпром” та рівненським “Вересом”. Кадрові втрати у дніпрян змусили головного тренера робити заміни та змінювати тактику гри. Перші 5 хв матчу гра була на рівних, але м’яч  більше тримався у гостей. Швидкий м’яч забили господарі. Вже на 12 хвилині Олександр Ковпак забив свій перший гол за “Черкаський Дніпро”. Мединський зіграв у стінку з Батальським, та зробив подачу на 99 номера черкащан, той влучно пробив головою у верхній кут воріт.

Не встигнули рівненські футболісти оговтатись від пропущеного м’яча, як відразу пропустили другий. Автором забитого м’яча став Олександр Батальський, який на 16 хвилині змістився з лівого флангу в центр, та неймовірно красивим ударом влучив у дев’ятку. Потужну десятихвилинку видали дніпряни, швидкими голами збивши “Верес” з пантелику.

Але за декілька хвилин гості почали активно атакувати. Спочатку небезпечна подача від Артура Западня №43, потім Антон Котляр №17 обігравши Давидова, пройшов по лівому фланзі, та робив небезпечний простріл низом, на який відгукнувся Дмитро Козьбан №89, але з вбивчої відстані зумів пробити мимо воріт Кучинського, а наприкінці тайму Сергій Герасимець №13 протягнувши м’яч із центральної лінії до карного майданчику, виконав подачу але захисники з неї справилися. Отож, перша половина гри пройшла у рівній боротьбі, але реалізація моментів у дніпрян була кращою, тому і 2:0, команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався зі штрафного удару господарів. Гончаренко наніс небезпечний удар, але в руки голкіперу. Незабаром відповіли гості. Руслан Степанюк №7 вийшовши на ударну позицію, пробив рядом зі стійкою. Через декілька хвилин, Степанюк наніс ще один удар, на цей раз Кучинський забрав м’яч. Господарі почали йти вперед. На 54 хвилині Синьогуб пробив зі штрафного, але Руслан когут №47, відбив цей м’яч. На 56 хвилині Олександр Ковпак в другий раз у цьому матчі розписується у воротах гостей. Першим дотиком прибрав захисника і на паузі відправив круглого до сітки. На 72 хвилині Олександр Зозуля №24, робив простріл, Кучинський впорався без проблем. Заміна Олександра Батальського викликала овації глядачів. Замість 9-тки черкащан на поле виходить Юрій Бушман.

У доданий арбітром час форвард гостей, мав змогу відзначитися голом, але пробив головою прямо до рук голкіпера “Черкаського Дніпра”. Завдяки двом Олександрам підопічні О.Кирилюка переграють лідера чемпіонату та отримують 3 очка в скарбничку.

На передматчевій прес-конференції президент ФК “Черкаський Дніпро” Володимир Лашкул повідомив, що в разі перемоги пообіцяв гравцям винагороду у розмірі 500 тис. грн.

Нагадаємо, наступний матч дніпряни проведуть 5 листопада на виїзді проти ФК “Тернопіль”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію