• Головна
  • Малий та середній бізнес Черкас збільшив сплату єдиного податку на 56 %
10:00, 31 жовтня 2016 р.

Малий та середній бізнес Черкас збільшив сплату єдиного податку на 56 %

За підсумками 9 місяців 2016 року черкаський місцевий бюджет отримав понад 112,1 млн грн єдиного податку. Загальна сума єдиного податку, сплаченого малим та середнім бізнесом міста Черкаси, перевищує минулорічні показники на 56 відсотків або на 40,3 млн гривень.

“Тенденція до збільшення надходжень єдиного податку є визначальною з початку року. Якщо фізичні особи – “спрощенці” збільшили сплату податку більш як в півтора рази – на 55,1 відсотка, то серед “спрощенців” – юридичних осіб за підсумками дев’яти місяців маємо ріст до показників минулого року на 60 відсотків”, – зазначає начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк, – йдеться на сайті Черкаської міської ради.

 Як свідчить аналітика, в розрізі структури надходжень з єдиного податку за січень – вересень 2016 року внесок підприємців – фізичних осіб до бюджету м. Черкаси склав майже 83,8 млн. грн. Юридичні особи, які використовують спрощену систему, перерахували до міської скарбниці понад 28,3 млн. грн. податку.

“Окрім цього, у жовтні поточного року малим та середнім бізнесом Черкас сплачено майже 12,6 мільйона гривень єдиного податку”, – повідомив Антон Царюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #малийбізнес #середнійбізнес #єдинийподаток
Оголошення
live comments feed...