11:30, 30 жовтня 2016 р.

Пішов із життя професор ЧНУ

27 жовтня 2016 року пішов із життя професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Володимирович Градовський.

Науково-педагогічна і громадська діяльність Анатолія Володимировича Градовського була тісно пов’язана з університетом, якому він віддав більшу частину свого життя, – розповідає перс-служба ЧНУ.

Природжений педагог, красномовець, умілий організатор освітнього процесу та наукової роботи, він не мислив себе поза студентським товариством. І студенти, і колеги визнають, що він був одним із найпопулярніших і улюблених лекторів нашої Альма-матер. Багато сотень студентів-філологів прилучилося до науки про літературу, слухаючи його курси, читаючи його наукові праці.

Анатолій Володимирович проводив невпинну наукову роботу. Плідно співпрацював із Інститутом педагогіки АПН України, був науковим співробітником Центру шевченкознавчих досліджень ЧНУ, керував аспірантурою з педагогічних спеціальностей. Під його керівництвом готувалися до захисту кандидатські дисертації, результати досліджень його учнів опубліковані в престижних виданнях України та зарубіжжя. Він – автор шести навчально-методичних посібників, понад 150 публікацій, співавтор колективних навчально-методичних посібників, підготовлених групою науковців Інституту педагогіки АПН України. Автор десятків статей в авторитетних українських часописах, член редколегії журналів «Зарубіжна література в навчальних закладах» й «Українська література в загальноосвітній школі». Виступав із доповідями на міжнародних і всеукраїнських наукових симпозіумах, конференціях, семінарах, читаннях.

Анатолій Володимирович Градовський – вчений широкого творчого діапазону. Його численні друковані праці присвячені п’ятьом літературам: українській, французькій, англійській, німецькій та американській.

Його невтомна праця назавжди увійде в скарбницю вітчизняної науки.

Університетська громада сумує з приводу непоправної втрати і висловлює співчуття рідним та близьким Анатолія Володимировича Градовського.

Світла пам’ять про прекрасну людину назавжди залишиться у серцях близьких, колег та всіх, хто його знав.

Поховали небіжчика вчора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #анатолійградовський
Оголошення
live comments feed...