Шестеро черкащанок потрапили в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Вони уникають шаблонів, з легкістю беруть нові вершини і завжди дивують. Журнал "Фокус" підготував щорічний рейтинг "100 найвпливовіших жінок України", у якому почесні місця посіли й представниці Черкаської області, – розповідає Вікка.

Геращенко
Геращенко

Друге місце рейтингу посіла черкащанка Ірина Геращенко – перший заступник голови Верховної Ради, уповноважений представник Президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях. Її обігнала, зайнявши першу сходинку рейтингу, лише глава Нацбанку Валерія Гонтарєва. Торік Ірина Геращенко посідала у рейтингу 11 місце.

Севостьянова
Севостьянова

16 місце посіла уродженка Черкас Наталія Севостьянова – перший заступник міністра юстиції (торік – 17 місце).

Заліщук
Заліщук

42 місце посіла жашківчанка Світлана Заліщук, народний депутат від Блоку Петра Порошенка (торік – 55 місце).

Фото 4
Фото 4

На 52 сходинці рейтингу опинилася черкащанка Ольга Айвазовська, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі (торік – 68 місце).

Фото 5
Фото 5

78 місце посіла керівник департаменту публіцистичних проектів ICTV Оксана Соколова, яка також родом з Черкас (торік вона посідала у рейтингу 71 місце).

Фото 6
Фото 6

Останньою черкащанкою у списку стала нардеп від Блоку Петра Порошенка Ольга Бєлькова, яка вперше потрапила до ТОП-100 найвпливовіших жінок країни, зайнявши 84 сходинку.

http://vikka.ua/
черкаси топ-100 уродженкичеркас рейтинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии