• Головна
  • В обласному краєзнавчому музеї відкрилася щорічна виставка сучасного мистецтва «Діалоги-7» (ФОТО)
15:20, 28 жовтня 2016 р.

В обласному краєзнавчому музеї відкрилася щорічна виставка сучасного мистецтва «Діалоги-7» (ФОТО)

27-го жовтня 2016 року в обласному краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття щорічної виставки сучасного мистецтва «Діалоги-7», – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Історія проекту починається ще з 2010 року. І вже всьоме успішно реалізована. Ініціаторами ідеї стали викладачі Черкаської дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута Володимир Яковець та Анна Алабіна. Згодом до проекту долучилися відомі художники Черкас, члени Національної спілки художників України, викладачі та студенти кафедри дизайну ЧДТУ, кафедри образотворчого мистецтва ЧНУ ім. Б.Хмельницького, бізнес коледжу та учні Черкаської дитячої художньої школи ім. Д.Нарбута. На відкритті «Діалогів» лунає музика та поезія Олексія Юріна. Кілька років поспіль у проекті брали участь художники з Берліну та Мюнхену. Загалом виставка об’єднує 25-30 учасників щороку.

Художній проект «Діалоги» – це діалог поколінь, жанрів, технік, уявлень, образів, можливостей кожного з авторів... Це діалог старих друзів та нових знайомств, творче спілкування про мистецтво.

Цьогоріч на виставці представлені живопис, графіка, фотографія, фотографіка, фьюзинг (техніка запікання скла). Також до участі були запрошені зовсім юні учасники. Дві з них учениці дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута Кирилюк Вікторія (15 років), яка в травні місяці зайняла І-ше місце в номінації «Образотворче мистецтво» у загальноміському конкурсі «Таланти твої Черкаси-2016» та Андрущенко Анастасія, одна з наймолодших учасниць (8 років). Виставка триватиме місяць. Запрошуємо до творчого діалогу з мистецтвом!

Діалоги-1

Діалоги-1

Знайомство з юними учасниками проекту

Діалоги-2

Діалоги-2

Творчий перформенс від Олексія Юріна та Олени Передрій

Діалоги-3

Діалоги-3

Анна Алабіна, викладач ДХШ ім. Д.Нарбута  та її робота "Затамувавши подих"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #краєзнавчиймузей #виставка #діалоги-7
Оголошення
live comments feed...