• Головна
  • Народні депутати від Черкас скептично ставляться до підвищення мінімальної зарплати
18:00, 27 жовтня 2016 р.

Народні депутати від Черкас скептично ставляться до підвищення мінімальної зарплати

Народний депутат, обраний у Черкасах, Олег Петренко скептично ставиться до підвищення мінімальної заробітної плати з 1 450 грн до 3 200. Про це він заявив під час засідання регіонального відділення Асоціації міст України, – розповідає ІнфоМІСТ.

Народні депутати від Черкас скептично ставляться до підвищення мінімальної зарплати, фото-1

– На кожного, хто реально працює на заробітну плату 1 400 грн, є дев’ять тих, хто номінально отримує таку суму. А решту – в конверті. І з підвищенням заробітної плати більшість роботодавців почнуть не за свій рахунок більше платити, а за рахунок того, що реально будуть отримувати люди на руки. Тому оптимізму, що людям буде краще жити, в мене немає. Але те, що при підвищенні мінімальної заробітної плати надходження до бюджетів збільшаться є фактом, – заявив Петренко.

Натомість інший нардеп Владислав Голуб заявив, що підвищення заробітної плати може покликати за собою інфляційні процеси.

Голуб

Голуб

– Для того, щоб чітко розуміти це питання, треба знати джерела надходження. Якщо ми не бачитимемо макроекономічні показники, за рахунок чого буде така мінімальна зарплата, у мене є занепокоєння, щоб це не призвело до певних інфляційних процесів. І за рахунок цього з одного боку в нас підвищиться зарплата, а з іншого – суттєво підвищаться ціни, і воно не матимемо ніякого балансу. І це умовне підвищення зарплати “з’їсться” підвищенням цін, яке може бути. Але до цього питання слід звернутися пізніше, – сказав Голуб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськідепутати #олегпетренко #владиставголуб #мінімальназарплата
Оголошення
live comments feed...