• Головна
  • Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко припускає можливість передачі санаторію «Україна» на баланс держави
14:30, 27 жовтня 2016 р.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко припускає можливість передачі санаторію «Україна» на баланс держави

Питання про існування санаторію «Україна» в його нинішньому стані постало ще з 2014 року, – зазначив у коментарі «Прочерку» голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Нагадаємо, наразі санаторій – під загрозою закриття. Він підпорядкований Черкаській облспоживспілці. Як зазначив Юрій Ткаченко, проблеми санаторію він не раз обговорював із головою правління облспоживспілки Віктором Боїним. Віктор Олександрович, за словами голови ОДА, робив усе можливе для збереження закладу, але утримувати його далі немає можливості.

– Обласна влада придбавала путівки в санаторій «Україна» в 2014, 2015 роках... Ми спілкувалися з Міністерством оборони про можливість «завантажити» санаторій за рахунок путівок для цього міністерства, – зазначив голова ОДА.

Юрій Ткаченко пообіцяв, що зі свого боку зробить усе можливе, щоб санаторій не закрили – він має гарну матеріальну базу, наявна вся необхідна інфраструктура, заклад розташований у мальовничому місці, близько до Черкас. На запитання журналіста, чи можлива передача закладу на баланс держави, Юрій Олегович відповів, що це – один із можливих варіантів.

– Водночас, я особисто прихильник того, що приватний сектор може надавати санаторні послуги найкраще, а держава має тільки оплачувати їх. На мій погляд, якщо облспоживспілка продасть цей об’єкт, слід було б скласти договір так, щоб відповідні соціальні функції збереглися, – підсумував голова ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #санаторійукраїна #утриманнясанаторію #закриття #передачанабаланс
Оголошення
live comments feed...