• Головна
  • Вибори ректора завершилися. ЧДТУ очолить Олег Григор
17:10, 26 жовтня 2016 р.

Вибори ректора завершилися. ЧДТУ очолить Олег Григор

Олег Григор переміг на виборах ректора ЧДТУ. За нього проголосувало 338 виборців із 564, що прийшли на вибори. Не використаних бюлетенів – 30 штук.

У другому турі він змагався із Максимом Мусієнком, за якого віддали 204 голоси. Жодного кандидата не підтримали 22 виборці. Про це повідомляє кореспондент «Вичерпно». Однак офіційного оголошення результатів від представників ЧДТУ ще не було.

Довідково

Григор Олег Олександрович, кандидат наук з державного управління, доцент.

Народився 18 січня 1967 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1984 році закінчив Княжицьку середню школу Звенигородського району Черкаської області.

У 1990 році закінчив механіко-технологічний факультет філіалу Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Присвоєна кваліфікація «інженер-механік».

Трудова діяльність:

Із 1990 до 1993 року працював технологом складського цеху Черкаського приладного заводу, де набув перший практичний досвід.

Із 1993 до 1996 року навчався в аспірантурі Черкаського інженерно-технологічного інституту за спеціальністю 08.06.01 «Економіка підприємництва і форми господарювання». Науковим керівником був досвідчений науковець, справжній патріот – професор Губар Станіслав Іванович.

Із 1996 року працював старшим викладачем кафедри економіки та управління Черкаського інженерно-технологічного інституту, науковим співробітником.

Поєднував викладацьку та наукову роботу. Викладав дисципліни: «Маркетинг», «Основи бізнесу», «Маркетинг послуг», «Управління збутом», «Рекламна діяльність», «Міжнародний маркетинг», «Міжнародна економіка», «Зовнішня економічна діяльність».

В 2003 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління зі спеціальності «Теорія та історія державного управління».

Із 2004 року – доцент кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету.

В 2006 – 2014 роках очолював навчальний відділ Черкаського державного технологічного університету.

В 2014 – 2015 роках був начальником навчально-організаційного відділу Східноєвропейського університету економіки та менеджменту.

З 2014 року член конкурсної комісії Черкаської обласної державної адміністрації.

З 2015 року – по теперішній час перший проректор Черкаського державного технологічного університету.

З червня 2016 року згідно Наказу Міністерства освіти і науки України виконує обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету.

Автор 98 наукових праць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #вибориректора #олеггригор #біографіягригора
Оголошення
live comments feed...