• Головна
  • Заступники міського голови Черкас подали свої декларації за 2015 р.
16:30, 26 жовтня 2016 р.

Заступники міського голови Черкас подали свої декларації за 2015 р.

Станіслав Овчаренко, Роман Буданцев, Геннадій Шевченко та Ігор Коломоєць подали свої декларації за 2015 рік, – повідомляє ІнфоМІСТ.

Так, Станіслав Овчаренко задекларував земельну ділянку в Черкасах площею 605 кв. м, квартиру (власність набута у 2013 році) та житловий будинок (набутий у 2007 році) в обласному центрі. Також у Черкасах Станіслав Анатолійович має у своєму розпорядженні гараж.

Декларації-1

Декларації-1

Станіслав Овчаренко (ліворуч)

Овчаренко їздить на двох автомобілях Toyota Camry 2003 та 2008 років випуску. Права на автівки були набуті відповідно у 2003 та 2009 роках. Ціна автомобілів не вказана, але транспортний засіб такої марки 2008-го року випуску зараз коштує близько 15 тисяч доларів. У минулому році Овчаренко, працюючи заступником міського голови, отримав 139 тисяч гривень зарплатні та 35 тисяч гривень пенсії.

Також заступник мера вказав, що має 70 тисяч доларів готівкою і близько півмільйона гривень на банківських рахунках.

Колега Овчаренка по фракції ВО “Батьківщина” у обласній раді Роман Буданцев, який прописаний у Кропивницькому, задекларував земельну ділянку в Кіровоградському районі (площа – 940 кв. м.) та відразу 3 квартири в обласному центрі Кіровоградської області. Найдорожчу з них (площа 65,9 кв. м) він набув у 2011 році. Вартість на момент набуття – всього 57,7 тисяч гривень.

Декларації-2

Декларації-2

Роман Буданцев

Буданцев їздить на Toyota Highlander, яку він набув у рік її випуску у 2012 році. Вартість на момент набуття – близько півмільйона гривень.

У 2015 році, ще до призначення заступником, Буданцев заробив всього 33 тисячі гривень. У цей час він 10 місяців працював фінансовим директором ТОВ “ВЛАДСН-В.Р.”.

Третій заступник-“батьківщинівець”, Геннадій Шевченко, задекларував дві земельні ділянки та квартиру. Ділянка площею 1 177 кв. м належить самому декларанту та розташована у селі Мошни. Її Шевченко отримав у минулому році. Інша ділянка (площа – 514 кв. м) у Черкасах та квартира в обласному центрі належать матері – Людмилі Шевченко.

Деклараціх-3

Деклараціх-3

Геннадій Шевченко

Щодо транспорту, то тут Геннадій Шевченко задекларував автомобіль ВАЗ-21099. Він набутий у власність у 2014 році, на той момент коштував 50 тисяч гривень. У минулому році Шевченко отримав 145 тисяч гривень зарплати і ще 23 тисячі пенсії. При цьому, на вибори восени 2015 року Геннадій Юрійович ішов як тимчасово непрацюючий. До цього він 11 місяців служив за контрактом. Жодний грошових активів, згідно з декларацією, “батьківщинівець” не має.

Ігор Коломоєць задекларував дві квартири в Черкасах. Однією з них (площа – 93 кв. м) він володіє із 1999 року. Коломоєць оцінює своє житло в 920 тисяч гривень. Також нинішній заступник мера з 1995 року володіє половиною ще однієї квартири. Її площа – 47,6 кв.м Коломоєць теж їздить на Toyota. Коли набуті права на автомобіль моделі “Авенсіс”, декларант не вказує, лише зазначає, що на момент набуття транспортний засіб коштував 251 тисячу гривень.

Декларації-4

Декларації-4

Ігор Коломоєць

До приходу в міськвиконком, у 2015 році Коломоєць не заробив ні копійки. Лиш його дружина Світлана отримала 3240 гривень матеріальної допомоги. Жодних грошових активів Ігор Анатолійович не має. Принаймні така інформація подана в декларації. Останнє місце роботи “свободівця” перед потраплянням у виконком – ТОВ "Агрос-КнК". Там він працював менеджером до травня 2013 року.

У коментарі виданню ІнфоМІСТ Ігор Коломоєць повідомив, що торік проживав за рахунок коштів, які йому повернув Фонд гарантування вкладів.

 – Саме у 2015 і 2014 роках я не працював ніде. У 2015 році Фонд гарантування вкладів повернув мені вклади. Я хотів це внести в декларацію, але воно не вноситься, – пояснив “свободівець”.

Нагадаємо, раніше прозвітував про свої статки Руслан Сотуленко. Наразі декларацію не подав лише Сергій Гура. Так само, власне, як і сам Анатолій Бондаренко, який нині перебуває у Вірменії. Зазначимо, що кінцевий термін подання електронних декларацій – 30 листопада цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #декларації #СтаніславОвчаренко #РоманБуданцев #ГеннадійШевченко #ІгорКоломоєць
Оголошення
live comments feed...