• Головна
  • ЧНУ здобув нагороду престижної виставки за інноваційні підходи (ФОТО)
14:30, 26 жовтня 2016 р.

ЧНУ здобув нагороду престижної виставки за інноваційні підходи (ФОТО)

Лауреатом конкурсу з тематичних номінацій «Інноваційні підходи до впровадження медіаосвітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності» став Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, – інформує прес-служба вишу.

Конкурс проводився у межах Восьмої Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» – найбільшого в Україні професійного форуму освітніх, наукових і науково-технічних інновацій. Мета форуму — організація єдиного інформаційного простору для збагачення освітньої практики сучасними формами та досвідом інноваційної діяльності, презентації нових педагогічних технологій, інноваційних проектів, розширення міжнародного наукового та академічного співробітництва, залучення вітчизняних і закордонних представників, науковців, фахівців органів державної влади та управління, батьківської громадськості, соціальних партнерів до розвитку національної системи освіти, підвищення якості та ефективності навчального процесу.

Проходить він у Києві, 25-27 жовтня. Водночас, свої досягнення Черкаський національний продемонстрував і на Четвертій міжнародній виставці «World Edu». Захід організовано компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Інновації-1

Інновації-1

Інновації-2

Інновації-2

«World Edu» – це 538 учасників із 24 регіонів України, а також із Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Учасниками виставки стали 95 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 26 виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів. Черкаський національний гідно представив область, презентувавши буклети, книги, відеофільми про університет та його структурні підрозділи.

– Подібні заходи сприяють підвищенню якості навчального процесу та налагодженню партнерських зв’язків серед закладів освітньої сфери, – переконаний ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #інноваційніпідходи #виставка #сучаснаосвіта
Оголошення
live comments feed...