Діти з молодіжного центру показали, як вони вміють створювати орігамі (ФОТО)

Традиційно наприкінці жовтня на базі Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради проходить  виставка-конкурс «Мистецтво орігамі», яка стимулює творчий та інтелектуальний розвиток маленьких черкасців, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Орігамі-1
Орігамі-1
Орігамі-2
Орігамі-2
Орігамі-3
Орігамі-3

Конкурсне журі оцінювало дитячі паперові експонати згідно тематики заходу, яка цього року мала назву «Країни світу», відповідно до номінацій: класичне орігамі, просте композиційне орігамі, модульне композиційне (китайське з трикутників), композиційне орігамі, сувеніри на основі орігамі, ляльки – орігамі, вироби в техніці кірігамі, гофрування. Вихованці представили індивідуальні та колективні роботи з традиційного орігамі, роботи за розробками сучасних майстрів світу, складені учасниками виставки-конкурсу, а також власні розробки.

Орігамі-4
Орігамі-4
Орігамі-5
Орігамі-5
Орігамі-6
Орігамі-6

 Творчі роботи Ліннік Крістіни, Самойлової Аліни, Деркач Ельвіни, Карасюка Дениса, Парусова Томаса, Монько Софії, Савченко Кіри, Замедянської  Катерини та Богуславської Софії презентують місто Черкаси на щорічній обласній виставці-конкурсі «Мистецтво орігамі».

http://ogp.ck.ua/
черкаси багатопрофільнийцентр мистецтвоорігамі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии