• Головна
  • У місті не закриватимуть ні перший, ні другий пологовий будинки
11:30, 26 жовтня 2016 р.

У місті не закриватимуть ні перший, ні другий пологовий будинки

У цьому запевнив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник, – інформує УНН-Центр.

“Я не знаю, чому акцентується увага на другому пологовому будинку. Коли порушуватиметься питання забезпечення кваліфікованими, досвідченими кадрами обласного перинатального центру, я абсолютно впевнений, що запрошуватимуть професіоналів і з пологового на Олени Теліги (колишня вул. Конєва), і з пологового на Чехова. Але одні ставляться до цього зі спокійним розумінням, а інші починають робити висновки під впливом якихось страшилок. Ще раз повторюю: існування міського пологового будинку „Центру матері й дитини“ буде забезпечуватися на двох базах, бо – нікуди діти жіночу консультацію, відділення патології вагітних, гінекологічне відділення. Не бачу сенсу закривати другу базу”, – розповів Олег Стадник.

Але він допускає, що в майбутньому може скластися ситуація, коли у новий заклад піде народжувати 30% жінок Черкас.

“Тоді може виявитися, що акушеру-гінекологу у пологовому відділенні нема чим зайнятися, бо на нього припадають одні пологи в тиждень. Нині так буває у деяких центральних районних лікарнях, де за рік народжується 300 немовлят, тобто навіть нема одних пологів на добу. Тоді час покаже. Будемо вивчати ситуацію, мати аналітику і формувати якусь точку зору”, – сказав директор департаменту.

Він також зауважив, що дискомфортних і конфліктних людей, хай навіть хороших фахівців, навряд чи схочуть брати до нового колективу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #пологовібудинки #закриватинебудуть #олегстадник
Оголошення
live comments feed...