• Головна
  • Депутати хочуть провести ревізію недобудованих майданчиків у черкаських дворах
08:40, 26 жовтня 2016 р.

Депутати хочуть провести ревізію недобудованих майданчиків у черкаських дворах

Депутат міської ради Тарас Коломієць ініціює відновлення розпочатого кілька років тому будівництва дитячих майданчиків у дворах кількох багатоповерхівок. Із відповідним запитом він звернувся сьогодні на сесії до своїх колег. Його підтримали 32 місцеві обранці, ще шість – утрималися, – розповідає прес-служба міськради.

Зокрема, він просить у наступному році передбачити кошти на те, щоб завершити облаштування занедбаних ігрових майданчиків за адресами: вулиця Благовісна, 308, Новопречистенська, 31 та Нижня Горова, 41, 43 та Нарбутівська, 163. Їхнє будівництво, як стверджує Тарас Коломієць, розпочалося ще в 2012-ому. Утім, за рік усі роботи призупинили.

– Люди часто звертаються до мене як до депутата з питаннями, коли ж ми завершимо ці комплекси, – сказав він. – На жаль, нині деякі з цих майданчиків «перетворилися» у смітники, змонтоване обладнання розкрадається, а влітку тамтешні території заростають амброзією.

Натомість його колега Роман Діскант зауважив, що кожен із майданчиків у дворах, будівництво яких свого часу так і не завершили, потребує ревізії.

– Як на мене, то куди доцільніше демонтувати їх і облаштовувати біля шкіл, – зазначив Роман Володимирович. – Якщо й зараз ними ніхто не користується, то який сенс далі вкладати в них гроші. Якби навіть недобудований майданчик був потрібен мешканцям того чи іншого будинку, повірте, люди проводили б там свій час. Я вас підтримую частково, бо треба для початку зробити ревізію всіх цих майданчиків на предмет того, чи навколишнім жителям вони потрібні. Якщо так – закінчити, як ні – змонтувати обладнання в більш доцільному місці. Як приклад, на території шкіл, які зможуть у подальшому взяти їх на баланс та утримувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дворики #дитячімайданчики #ревізіямайданчиків
Оголошення
live comments feed...