• Головна
  • Депутати міськради збільшили доходну частину міського бюджету за рахунок обласного. На що підуть ці гроші?
18:00, 25 жовтня 2016 р.

Депутати міськради збільшили доходну частину міського бюджету за рахунок обласного. На що підуть ці гроші?

Черкаська міська рада на сьогоднішньому засіданні ухвалила низку змін до бюджету. Про ключові поправки до бюджету кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” розповів заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір.

– Було збільшено доходну частину за рахунок обласного бюджету. Основна сума – 3 мільйони 700 тисяч – для забезпечення нефрологічного профілю. Однак, ця потреба не враховує заборгованості минулого року, яка ще є непогашеною, – розповів чиновник. – Крім того, за пропозицією виконкому було збільшено дохідну частину бюджету на 30 мільйонів гривень. Основний напрямок – капітальний ремонт доріг. Зокрема, депутати проголосували за фінансування капітального ремонту на вулицях Оборонній, Дахнівській, Можайського, Канівській, Менделєєва та Сумгаїтській.

 – Окрім того, на 700 тисяч гривень буде збільшено співфінансування ОСББ, 350 тисяч гривень буде спрямовано на “Черкаситеплокомуненерго” для встановлення лічильників, 100 тисяч гривень витратять на реконструкцію Пагорбу Слави тощо, – зазначив Роман Жовнір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #міськарада #змінидобюджету #романжовнір
Оголошення
live comments feed...