«Азот» установив у місті півсотні дитячих і спортивних майданчиків власного виробництва

Черкаське ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу ОSТСНЕМ, встановило спортивні майданчики в ЗОШ №15 та гімназії №31, а також ігрове обладнання в дитячих садочках №№ 43 і 59.

Урочисте відкриття майданчиків відбулося 24 жовтня. До дітей на свято завітали і представники ПАТ «АЗОТ», повідомили у прес-центрі підприємства. Інформує Діловий регіон.

«Наш «АЗОТ» – містоутворююче, соціально відповідальне підприємство. Ми вважаємо, що адресна допомога конкретного підприємства своєму місту є надзвичайно важливою. У рамках нашої програми «Збережи своє місто» в Черкасах уже встановлено півсотні комплектів сучасного дитячого ігрового та спортивного обладнання, виготовленого в ПАТ «АЗОТ», – розповідає Костянтин Саленко, директор департаменту з соціальних питань ПАТ «АЗОТ». – Ми розглядаємо прохання мешканців житлових будинків, дитячих садочків та шкіл і визначаємо, де найбільша потреба в таких майданчиках. Наші працівники не лише виготовляють і встановлюють обладнання, а й надають гарантійне обслуговування під час його експлуатації».

У дитячих навчальних закладах з нетерпінням чекають на допомогу від «Азоту», адже встановленим тут спорудам зазвичай вже не один десяток років.

«Ми не мали можливості оновити обладнання з 1973 року, а завдяки «Азоту» отримали відразу дев’ять нових елементів. Діти просто в захваті від нових сучасних яскравих машинок, – коментує Галина Солоха, завідувач дитячого садочка №59. –  Дякуємо хімічному підприємству за те, що у місті робиться така важлива справа».

А встановлений у школі №15 спортивний майданчик вже встиг стати улюбленим місцем відпочинку дітей.

«Сьогодні учні прагнуть дотримуватися здорового способу життя. Чимало з них після занять відвідують тренажерну залу й неодноразово висловлювали думку, що було б добре, якби у нашій школі з’явилося спортивне обладнання, де можна було б займатися безкоштовно і в будь-який час. Крім того, тренажери допомагають урізноманітнити уроки фізкультури», – зазначила Тетяна Голос, вчитель фізкультури ЗОШ №15.

Черкаський «Азот» продовжує забезпечувати місто ігровим та спортивним обладнанням. Днями буде закінчено монтування дитячого розважального комплексу на подвір’ї житлового будинку по бул. Шевченка, 362.

http://dr.ck.ua
черкаськийазот дитсадки ігровеобладнання тренажери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі