• Головна
  • Черкаські депутати не захотіли зробити Бориса Райкова Почесним громадянином Черкас
14:00, 25 жовтня 2016 р.

Черкаські депутати не захотіли зробити Бориса Райкова Почесним громадянином Черкас

Депутатам Черкаської міськради пропонували проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Черкаси» голові Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців, народному депутату України ІV скликання (05.2002-05.2006), генеральному директору (01.1987-12.2001) та голові спостережної ради (12.2001-05.2002) Черкаського ВАТ «Азот» Райкову Борису Сергійовичу.

За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, надійшло відповідне звернення від ПАТ «Азот» та обласної спілки роботодавців.

Після цього між депутатами виникла дискусія, – розповідає ВиЧЕрпно.

– Пані Жуковська теж купувала тролейбуси, але це не робить її кращою. Нагадаю, що Райков також був і депутатом Верховної Ради, — зазначив свободівець Максим Шило. — У 2005 році пан Симоненко і пан Грач, який, до речі, після окупації Криму прийняв громадянство Росії, зареєстрували законопроект про визнання російської як другої державної мови в Україні. І Райков поставив під ним свій підпис. По такій аналогії можна відзначити Олійника, Колесніченка, Ківалова…

На це «черкащанин» Павло Карась розповів, що працював і Райковим, коли він був членом виконкому:

– Він жодного разу не задав жодного політичного питання і цікавився лише функціонуванням міського господарства, міг дати відповідь на будь-яке питання, – заявив він.

Крім того, Карась додав, що Райков є етнічним росіянином, а відтак природньо, що «захищав інтереси» своєї нацменшини.

На це депутатвід «Свободи» Антон Ведула заперечив, що права меншин і визнання російською другою державно мовою – це різні речі.

Крім того, свободівці додали, що нині звання Почесного громадянина Черкас присвоєно лише двом особам, і Райков у їх число ввійти не повинен.

У результаті, для прийняття цього рішення не вистачило голосів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськідепутати #почеснийгромадянин #борисрайков
Оголошення
live comments feed...