• Головна
  • Працівники черкаської мерії отримають доплату до зарплати
13:20, 25 жовтня 2016 р.

Працівники черкаської мерії отримають доплату до зарплати

Із 1 листопада працівники Черкаського міськвиконкому будуть отримувати від 200 до 400 % преміальних до посадового окладу. Таку щомісячну доплату для клерків мерії затвердили сьогодні на сесії Черкаської міської ради.

Відповідний проект рішення розробив Департамент фінансової політики. За словами його керівника Наталії Джуган, обласний центр навіть у Черкаській області посідає лише 12 місце за розміром заробітної плати для чиновників, – розповідає Дзвін.

“Навіть в селах вже отримують більше. Хоча відповідальності, як в обласному центрі, в сільрадах явно менше. Так і обсягів роботи”, – зазначила Наталія Джуган.

У мерії переконані, що такий крок дасть можливість уникнути корупційної складової у роботі чиновників. Мовляв, діючі посадові оклади були затверджені ще у 2008 році і з того часу жодного разу не переглядалися. До того ж, встановлення граничних розмірів премій – це ще не означає, що чиновники їх будуть отримувати кожного місяця. Також це рішення дозволить залучати кваліфіковані кадри в міськраду на посади спеціалістів, заступників керівників відділів та департаментів, адже їм можна буде запропонувати адекватні зарплати.

Нагадаємо, що під дію цього рішення підпадають працівники апарату міської ради, виконавчого комітету, відділів, управлінь, служб. У тому числі міський голова, його заступники та секретар міськради. Відзначимо, що у голосуванні не брали участь міський голова Бондаренко, секретар міськради Радуцький, депутати міськради Кіта, Косяк через можливий конфлікт інтересів, оскільки вони отримують зарплати із бюджету.

У той же час міський голова зазначив, що на зарплату 10 тисяч гривень йому важко вижити.

“Я лише в Київ в минулому місяці наїздив на 20 тисяч гривень із робочими питаннями. Це щоб депутати розуміли ситуацію. Але голосувати не буду за це рішення, щоб не було конфлікту інтересу”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськамерія #преміальні #зарплатизбюджету #наталіяджуган
Оголошення
live comments feed...