Мер Черкас Анатолій Бондаренко не голосуватиме за призначення премії собі

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявляє, що не голосуватиме за те, щоб він та члени виконкому отримували премії в розмірі 600–700 %. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«На сьогоднішній сесії депутати розглядатимуть рішення, котре викликало чимало дискусій та обговорень. Рішення про преміювання працівників Черкаського міськвиконкому. Моя позиція щодо цього питання чітка та принципова, – пише Анатолій Бондаренко. – Насамперед потрібно стимулювати роботу простих працівників міськвиконкому, які виконують левову частку практичних завдань, поставлених перед міською владою. Тому дійсно, я ініціював преміювання у розмірі 300% усіх простих спеціалістів, адже зарплати у них низькі, а той обсяг роботи, яку вони виконують щодня, потрібно оцінювати та оплачувати достойно.

Що ж стосується проекту рішення про преміювання міського голови, то за нього я не голосуватиму принципово. Думаю, краще мати повагу людей, аніж отримувати премії. Та наша команда ще й не відпрацювала повністю той кредит довіри, який отримала на виборах, тож про будь-які премії говорити зарано».

uk-ua.facebook.com
черкаси анатолійбондаренко призначенняпремій голосуваннязапремії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии