• Головна
  • У кого крутіша тачка? Черкаських автомобілістів запрошують до участі в конкурсах «Автотюнінг» та «Автозвук»
17:10, 24 жовтня 2016 р.

У кого крутіша тачка? Черкаських автомобілістів запрошують до участі в конкурсах «Автотюнінг» та «Автозвук»

Заходи традиційно відбуваються до Дня автомобіліста в Черкаському політехнічному технікумі. На конкурсі всі охочі можуть представити свої автомобілі з удосконаленим дизайном чи поліпшеною звуковою системою, – розповідає Діловий регіон.

«Перевіряється чистота звучання. Тому записи зчитуються лише з диску – там вони найчистіші. Аналізуємо відповідність проводки стандартам, встановлення сабвуферів тощо. У конкурсі «Автотюнінг» оцінюємо привабливість дизайну, зовнішній вигляд», – розповів директор технікуму Дмитро Галат.

Конкурси адміністрація технікуму проводить спільно з центром «Технологія звуку». Він спеціалізується на встановленні аудіосистем в автомобілях, бере участь у всеукраїнських змаганнях і має спеціальний дозвіл на роботу в журі під час таких конкурсів.

«Автомобілі, відреставровані або створені нашими студентами, обов’язково беруть участь у цьому конкурсі. І зазвичай отримують якісь відзнаки. Наприклад, як цей «Москвич» 1951 року випуску, якого студенти самі знайшли і реставрували», – говорить заступник директора з виробничого навчання Олег Романчук.

Конкурси «Автотюнінг» та «Автозвук» входять до програми Дня відкритих дверей Черкаського політехнічного технікуму, що відбудеться 29 жовтня з 10 до 12 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #конкурс #автотюнінг #автозвук #політехнічнийтехнікум
Оголошення
live comments feed...