• Головна
  • Сервіс оголошень OLX дослідив, який рівень життя в Черкасах
13:40, 24 жовтня 2016 р.

Сервіс оголошень OLX дослідив, який рівень життя в Черкасах

У рамках проекту «Ідеальне місто» понад 33 тис українських користувачів OLX оцінило рівень життя в обласних центрах країни. Учасники опитування виставляли бали від одного до семи за десятьма критеріїв, зокрема розвиненістю інфраструктури, безпекою та привітністю городян. Отриманий рейтинг став справді народним, тоді як більшість аналогічних досліджень ґрунтується на думці експертів, – розповідає Прочерк із посиланням на  прес-службу сервісу оголошень.

З’ясувалося, що українці, в основному, мають запитання до роботи муніципальних служб: більшість міст за цим параметром отримала нижчу за 4 із 7 оцінку. Навіть у лідері Вінниці якість роботи ЖКГ городяни оцінили в 4,4 бали. Дещо менше отримали Харків, Львів і Черкаси. Найгірший показник, близький до критичного, — у служб Ужгорода, лише трохи кращий – у промислових міст Дніпра й Запоріжжя, а також портових Одеси та Херсона.

Сервіс

Сервіс

На вулицях Вінниці – найменше сміття. Із середньою оцінкою 5,6 бали вона істотно відірвалася від партнерів за другим місцем у рейтингу – Харкова й Тернополя (5,1 бали). Передбачувано гарні результати отримали західноукраїнські Львів, Рівне та Луцьк, посередні – індустріальні центри Дніпро й Запоріжжя. Найбільш засміченим виявився міський простір у приморських Миколаєві та Херсоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #сервісоголошень #дослідження #ідеальнемісто
Оголошення
live comments feed...