У Черкасах немає жодного апарату для штучної вентиляції легень

У місті Черкаси немає жодного апарату для штучної вентиляції легень, через що вже померли десятки людей. Про це під час засідання комісії з контролю закупівель а також обговорення питання скасування у Черкасах допорогових закупівель через систему “PROZORRO” розповів головний лікар третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Федорук, – передає УНН-Центр.

“Декілька років тому почалася епідемія грипу. Через відсутність у Черкасах такого апарата, десятки хворих, які потребували штучної вентиляції легень, померли. Цей апарат ми не можемо купити вже 5 років. Тендер не проведено, заявки йдуть, гроші згорають, дуже хочеться ефективності тендерного комітету. На сьогоднішній день по третій міській лікарні не проведено торгів на суму 8 мільйонів гривень, на 6 мільйонів гривень – обладнання. У лікарні торік і позаторік не було засобів для наркозу, реактивів – такі препарати не можна придбати в аптеках”, – розповів О. Федорук.

Також він додав, що лікарня готова брати на себе відповідальність за закупівлю обладнання та препаратів через систему “PROZORRO”.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси штучнавентиляціялегень відсутністьапарату федорук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии