• Головна
  • У Черкасах активно триває стажування нових водіїв тролейбусів
11:00, 23 жовтня 2016 р.

У Черкасах активно триває стажування нових водіїв тролейбусів

Про це повідомляє в мережі «ВКонтакте» представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

«Останній, завершальний етап перед самостійним виїздом на лінію проходять наші водії, – пише Валерій. – Наразі активно відбувається стажування з водіями-наставниками і з пасажирами. Кожний тролейбус, де проводиться стажування, обладнаний відповідними табличками спереду і ззаду, щоб і водії, й пасажири були проінформовані».

Валерій Мироненко нагадує, що зараз стажування проходять 6 осіб, які п'ять місяців проходили навчання в Києві, і ще кілька осіб, які працювали раніше й вирішили повернутися.

«Завдяки цим людям вже через місяць тролейбусне управління буде мати можливість більш якісно надавати послуги з перевезення, збільшення випуску тролейбусів на лінію, підсилення існуючих маршрутів і створення резерву. У грудні до Черкас повернуться ще 3 чоловіки, які навчаються в Києві, й також почнеться стажування... Завдяки злагодженій роботі міської влади і керівництва, стабільному фінансуванню зросла кількість людей, які хочуть повернутися на підприємство, і тих, хто хоче здобути нову професію і стати водієм тролейбуса. Приємно що серед таких людей є і жінки.

Наразі підприємство має лише незначні проблеми з набором кондукторів, але і ця проблема невдовзі буде вирішена», – зауважив Мироненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиелектротранс #стажуванняводіїв #кондуктори #валеріймироненко
Оголошення
live comments feed...