• Головна
  • У ЧНУ створили Науково-освітній центр з інтелектуальної власності
10:30, 20 жовтня 2016 р.

У ЧНУ створили Науково-освітній центр з інтелектуальної власності

На базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького створено Науково-освітній центр з інтелектуальної власності.

Відповідний засновницький договір та положення передала проректору з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професору Сергію Корновенку директор інституту директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України доктор юридичних наук, професор Олена Орлюк.

Подію приурочили до VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інтелектуальна власність: погляд з ХХІ століття», яку вже вшосте проводять на базі ЧНУ імені Богдана Хмельницького, – розповідає прес-служба вишу.

Оголошуючи про створення центру, Олена Павлівна зазначила, що Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності тісно співпрацює з черкаськими науковцями. Однією з форм такої співпраці є редагування, рецензування методичних, монографічних видань, які готують науковці кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін ЧНУ.

– Ми знаємо, як тут побудована робота і вважаємо, що найкращий стиль навчання, коли студенти мають не лише теоретичні, але й практичні знання. Тому ми запрошуємо студентів для проходження магістерської, переддипломної практики, сприяємо їхній участі в науковій роботі. Створення Центру стане черговим кроком на шляху до реформування вищої освіти, зокрема в частині про наукову, науково-технічну діяльність. Центр дасть змогу залучати викладачів кафедри і студентів до участі в наукових розробках, до імплементації освітніх стандартів у наукову діяльність.

Вже під час підписання обговорювалися цікаві проекти, якими може опікуватися центр на майбутнє, зокрема стосовно повернення до навчальних програм вищих навчальних закладів курсів із права інтелектуальної власності.

– Наука не може існувати без освіти, а освіта без науки, – підсумував Сергій Корновенко. — І нами спільно зроблено важливу справу, яка сприятиме поєднанню науки і освіти і перетворенню університетів у науково-освітні центри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #науковийцентр #інтелектуальнавласність
Оголошення
live comments feed...