• Головна
  • Пікетувальник оселився під пожежним виходом з Черкаської ОДА
10:00, 20 жовтня 2016 р.

Пікетувальник оселився під пожежним виходом з Черкаської ОДА

Пікетувальник, який уже кілька місяців живе під приміщенням Черкаської ОДА з приходом холодів вдався до нових заходів. Він збудував справжнє помешкання прямо біля дверей будівлі.

Будівничого таланту пікетувальника чиновники не оцінили та звернулись до поліції, адже своїми діями чоловік заблокував пожежний вихід із будівлі. Про це у коментарі «Прочерку» розповів заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко.

– Я звернувся до поліції, щоб розблокувати пожежний вихід. Бо це вже є фактично добудовою до будівлі. Згідно з пожежної безпеки не повинно цього бути. Я запропонував людині перейти в інше місце та продовжити мирну акцію, але він не зважає, – пояснив Овчаренко.

Нагадаємо, чоловік мітингує, бо свого часу втратив паспорт і не має житла.

Пікет-1

Пікет-1

Сергій Овчаренко вкотре пояснює, обласна влада не може вирішити питання мітингувальника.

– Влада не може вирішити його проблеми. Ані голова ОДА, ані заступники, ані поліція не може звернутись замість людини та отримати паспорт. За законом України він видається лише один раз. У разі втрати паспорта потрібно написати заяву до правоохоронних органів, звернутись до міграційної служби і йому видадуть дублікат. Але він цього робитине хоче, – розповів заступник губернатора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаода #пікетувальник #пожежнийвихід #втратапаспорта
Оголошення
live comments feed...