• Головна
  • Ім`ям Ігоря Момота назвуть теплохід Дунайського морського пароплавства
15:20, 18 жовтня 2016 р.

Ім`ям Ігоря Момота назвуть теплохід Дунайського морського пароплавства

Нещодавно правління Українського Дунайського пароплавства ухвалило рішення про перейменування одного зі своїх теплоходів на ім’я героя-прикордонника. Після проходження усіх необхідних процедур судно носитиме ім'я «Ігор Момот». Про це інформує державна прикордонна служба України, – повідомляє Провінція.

Ігор Момот у 2003-2006 роках очолював Ізмаїльський прикордонний загін. Його вклад у розвиток міста Ізмаїл є неоціненим. Він користувався повагою не тільки у прикордонному колективі, а й у містян, про що свідчить нещодавнє перейменування вулиці на його честь.

Після ускладнення ситуації на сході України, тоді ще полковник, Ігор Момот особисто сформував і очолив мотоманеврову групу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби. Група виконувала завдання з охорони державного кордону на найбільш вразливих ділянках.

Загинув герой-прикордонник 11 липня 2014 року поблизу села Зеленопілля під час ворожого обстрілу із установок «Град» позицій українських прикордонників.

Президент України присвоїв Ігорю Момоту звання генерал-майора (посмертно).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ігормомот #теплохід #дунайськепароплавство #перейменування
Оголошення
live comments feed...