• Головна
  • У Черкасах хочуть скасувати ProZorro? (ВІДКРИТИЙ ЛИСТ)
14:00, 18 жовтня 2016 р.

У Черкасах хочуть скасувати ProZorro? (ВІДКРИТИЙ ЛИСТ)

Майже півроку тому громадськість, об’єднавшись, відстояла впровадження в місті системи публічних електронних закупівель ProZorro. Сьогодні виникла ситуація, що тепер громадськість знову об'єднується, але задля того, щоб не допустити відміни рішення Черкаської міської ради про електронні закупівлі. Активісти звернулися, як до самої ради, так і до лідерів політсил, які ініціюють скасування. Цю інформацію поширили представники громадськості у соціальній мережі «Фейсбук».

«Уже 25 жовтня має відбутися сесія Черкаської міської ради, на якій мають розглянути проект про скасування системи електронних закупівель. Цей проект, розробку якого було ініційовано Анатолій Бондаренком та Олександром Радуцьким, виноситься на сесію з порушеннями – його не було опубліковано за 20 днів до сесії. Також громадськість звертає увагу депутатів міської ради на те, що підстав для скасування свого ж рішення, в них немає і просить дослухатися до всіх аргументів і знайти вихід із ситуації, що склалася без скасування системи електронних закупівель.

Закликаємо громадськість, представників бізнесу, політиків прийти на сесію 25 жовтня і не допустити, щоб Черкаси "прославилися" тим, що вони єдині, хто не зміг працювати прозоро!» − йдеться у повідомленні.

Прозоро-1

Прозоро-1

Прозоро-2

Прозоро-2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #електроннізакупівлі #прозорро #відмінитипрозорро
Оголошення
live comments feed...