• Головна
  • Учні школи «Свідома освіта» прибирали у черкаському зоопарку
10:30, 18 жовтня 2016 р.

Учні школи «Свідома освіта» прибирали у черкаському зоопарку

Волонтерська група школи «Свідома освіта» минулої п‘ятниці, 14 жовтня, допомагала прибирати територію черкаського зоопарку. З самого ранку вони разом зі своїми рідними уже волонтерили. Озброївшись граблями та віниками, учні школи «Свідома освіта» облагороджували алеї міського зоопарку, – розповідає ВиЧерпно.

– Усі ходять у парки та зоопарки, але не всі прикладають зусилля, щоб ці парки мали гарний вигляд. Якщо наші діти усвідомлюють це уже зараз і прибирають із задоволенням, то це круто, – каже директор школи «Свідома освіта» Елла Шпаненко. — Найголовніше те, що вони розуміють, що роблять це не тільки для себе, але й для всіх жителів міста.

Директор черкаського зоопарку Євгеній Ван розділив волонтерську групу на три підгрупки. Кожна із них відповідала за свою невеличку територію прибирання, яку очільник зоопарку показав на карті. Завскладу зоопарку Олена Вікторівна рада приходу дітей-волонтерів:

– До нас нечасто приходять допомагати прибирати, але кожного сезону якась одна група приходить, — ділиться Олена Вікторівна. – Думаю, таким способом діти стають ближчими до тварин. А нам, персоналу зоопарку, корисно це тим, що восени листя падає дуже багато, і ми не встигаємо прибирати. А от коли діти самі приберуть, то пізніше вони і не захочуть смітити ніде.

Прибирали-1

Прибирали-1

Ольга Василівна, бабуся учениці «Свідомої освіти» Ані Бабешиної, також прийшла допомогти «добрій справі». Вона допомагала юним волонтерам прибирати в зоопарку та організовувала роботу однієї із підгруп:

– Такі речі привчають дітей до праці, показують їм важливість любові до тварин, — коментує під час прибирання Ольга Василівна. – Коли ми ходили у зоопарк, то ми ніколи не бачили, щоб хтось взагалі допомагав прибирати територію зоопарку, тому ми з онукою теж до цього долучилися.

Нагадаємо, цього року тренери Міжнародного освітнього агентства ICEA розробили інноваційну програму для дітей та підлітків «Свідома освіта». Вона націлена спеціально для додаткового профорієнтаційного навчання школярів.  Першочерговим завданням проекту є розкриття індивідуального потенціалу дитини та визначення напрямків її майбутньої професійної освіти. Програма буде проводитися у Черкасах, Львові, Києві, Луцьку та Вінниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #волонтери #школа #свідомаосвіта #прибирання #зоопарк
Оголошення
live comments feed...