• Головна
  • Черкаські медики переживають, що станеться з міським пологовим будинком
16:00, 17 жовтня 2016 р.

Черкаські медики переживають, що станеться з міським пологовим будинком

Лист до міського голови Черкас направив колектив комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» бази №2, розташованої за адресою вул. 30 років Перемоги 16/1, з проханням розглянути питання відокремлення пологового будинку від бази №1. Про ці перипетії розказує Прочерк.

«На загальних зборах колективу, які відбулися 16.09.2016 року, одноголосно було прийнято рішення про висловлення недовіри головному лікарю Зеленько В.М., який сприяє знищенню сучасного пологового будинку, розташованого за адресою м. Черкаси вул. 30 років Перемоги 16/1… Колектив не згоден з позицією Зеленька В.М., який постійно збурює колектив теоріями можливого закриття нашого закладу. Нам не зрозуміло, на якій підставі він прогнозує скорочення кількості пологів у нашому місті? Чому головний лікар стверджує, що жінки підуть народжувати в перинатальному центрі, адже це обласний заклад і народжувати в ньому буде невелика кількість жінок з усієї області з тяжкою патологією? Чому він говорить про «перехід» лікарів міста в обласний заклад зі ставками? Невже жінок нашого міста хочуть позбавити права народжувати в нормальних умовах? І таких «чому» у нас дуже багато.

Такі заяви викликають у колективу здивованість та змушують нас сумніватися в ефективності роботи головного лікаря... За п'ять років нашого спільного існування, будівлю ні разу не ремонтували. В переході робиться «ремонт» вже два роки і не зроблено нічого! Приміщення мають жалюгідний стан, на підлозі плитка вибита так, що можна вбитися, труби течуть, штукатурка сиплеться...» – йдеться в листі.

Тож колектив припускає, що все робиться задля знищення закладу. Лікарі просять мера вирішити питання відокремлення від бази №1, скасувати рішення Черкаської міської ради про об'єднання пологових будинків і надати громаді право вирішувати, як розпоряджатися власним майном. Також колектив Черкаського пологового будинку Бази №2 просить мера втрутитися в ситуацію щодо ставлення керівництва закладу до колективу.

Лист надала «Прочерку» Людмила Юрчик, помічник депутата ЧМР Романа Шевченка, яка зауважила, що лист вже зареєстрований в міськраді.

Сам Володимир Зеленько в коментарі "Прочерку" зауважив, що не знає про такий лист і про претензії до нього з боку колективу. Він пообіцяв надати коментарі згодом і редакція готова висвітлити позицію керівника медзакладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #пологовийбудинок #незгодалікарів #володимирзеленько
Оголошення
live comments feed...