Відома черкаська художниця з хвилюванням чекає на відкриття своєї першої персональної виставки

Понад двадцять робіт представить на своїй першій персональній виставці черкаська художниця Ольга Курська. Яскраві, натхненні, барвисті полотна об’єднує назва експозиції – #K_O_lir.

До цієї виставки художниця готувалась кілька років. Нині її переповнює хвилювання та водночас радість від визначної події у її творчому житті, – розповідає ГромЧе.

– Це буде перша моя персональна виставка, я до неї йшла кілька років. Назва «Колір» обрана не дарма, тому що саме колір об’єднує мої роботи, насичені та яскраві, – розповідає Ольга Курська. – Сподіваюсь, що мої яскраві кольори трішки порадують черкащан в осінні похмурі дні. Дуже хвилююсь. Цікаво, що скажуть присутні, що скажуть мої викладачі, ті хто вчив мене живопису – Віктор Клименко, Іван Фізер. Та водночас дуже хочу всіх побачити – друзів і знайомих, які не менше за мене чекали цю виставку.

Виставку Ольга планувала завчасно, тож тут будуть представлені роботи, що вже виставлялись і кілька нових, які мало хто бачив.

–  На вас чекає багато яскравих, я б навіть сказала смачних кольорів. Тут будуть представлені натюрморти, пейзажі трішки анімалістики. Вас зустрінуть роботи, в які я вкладала свій настрій, своє бачення. Сподіваюсь на моїй виставці кожен знайде щось для себе, – відзначає Ольга Курська.

Відкриття виставки відбудеться 21 жовтня о 16.00 у приміщенні Черкаського художнього музею.

http://grom-che.com/
черкаси персональнавиставка колір ольгакурська художніймузей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии