• Головна
  • У ЧДТУ дебатували потенційні ректори
16:30, 15 жовтня 2016 р.

У ЧДТУ дебатували потенційні ректори

У Черкаському державному технологічному університеті відбулися дебати претендентів на посаду ректора. Хочуть стати керманичами вишу 8 науковців. Однак взяли участь у передвиборчому заході лише 7 осіб.

Екс-ректор Тамара Качала переконана, що дебати проводяться незаконно, оскільки є рішення суду про її поновлення на посаді. Тож вона вирішила обмежитися листом-зверненням до учасників, – розповідає ІнфоМІСТ.

Послухати кандидатів прийшли як викладачі, так і студенти навчального закладу. Відтак у дебатах участь взяли: в.о. ректора, кандидат наук державного управління, доцент Олег Григор, кандидат технічних наук, доцент Микола Березань; доктор технічних наук, доцент Сергій Заболотній, доктор технічних наук, професор Максим Мусієнко, доктор технічних наук, професор Володимир Палагін, доктор технічних наук, професор Віталій Снитюк та доктор технічних наук, професор Валерій Козловський.

У першому раунді, визначивши почерговість жеребкуванням, учасники відповідали на досить прості питання модератора стосовно основної місії ЧДТУ, перші три кроки після призначення на посаді та коло людей, які впливатимуть на ухвалення рішень. Другий раунд видався гарячішим: учасники відповідали на запитання один одного. Тоді як у третьому раунді запитували кандидатів вже глядачі із залу. Четвертий раунд – агітаційний, кандидати звернулись до своїх виборців.

Дебати-1

Дебати-1

Зауважимо, що вибори ректора ЧДТУ відбудуться 18 жовтня.

Нагадаємо, 28 липня, Придніпровський районний суд м. Черкаси задовольнив позов Тамари Качали щодо її поновлення на посаді ректора Черкаського державного технологічного університету. 10 жовтня Апеляційний суд Черкаської області розпочав розгляд скарг Міністерства освіти і науки України та Черкаського державного технологічного університету щодо перегляду рішення про поновлення Тамари Качали на посаді ректора ЧДТУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #вибориректора #дебати
Оголошення
live comments feed...