• Головна
  • На Черкащині відкрили центр для бездомних осіб
12:19, 15 жовтня 2016 р.

На Черкащині відкрили центр для бездомних осіб

Наразі у Центр реінтеграції бездомних осіб з відділеннями для сімей з дітьми, жінок та чоловіків біля Умані проживає більше сорока бездомних осіб. Там бездомним особам віднині буде легше знайти необхідний прихисток та адаптуватися до соціального життя, інформує телеканал ВІККА.
Центр реінтеграції – частина Комплексу надання соціальних послуг бездомним, звільненим та нарко- і алкозалежним особам, який у 2014 році заснували на базі колишнього військового містечка.
Відкриття реінтеграційного центру стало можливим завдяки гранту у 84 тисячі доларів від Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА), а також фінансуванню з міського бюджету на поточні ремонтні роботи.
Нині в Україні обліковується 34 тисячі бездомних громадян та діє 113 закладів реінтеграції, з-поміж яких і нововідкритий Центр на Уманщині. Директор Комплексу надання соціальних послуг бездомним, звільненим та особам із залежностями Людмила Кокоєва відзначає, що свою роботу з допомоги знедоленим розпочала ще 2005 року. Відтоді її метою було, аби люди, яких забирали з вулиць та колоній, завжди заходили в теплі та комфорті кімнати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #бездомні #хата #центр #відкриття
Оголошення
live comments feed...