• Головна
  • У ЧНУ запрацювала військова кафедра
19:00, 14 жовтня 2016 р.

У ЧНУ запрацювала військова кафедра

Заняття зі стройової підготовки курсантів кафедри військової підготовки відвідав напередодні Дня захисника України ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко. Вступна кампанія для тих, хто вирішив опанувати в ЧНУ військову спеціальність, завершилася і почалися заняття зі стройової підготовки під керівництвом викладачів кафедри.

Ректор привітав студентів зі вступом і відзначив, що кафедра військової підготовки Черкаського національного є єдиною в області, розповідає прес-служба ЧНУ.

– Щоб отримати військово-облікову спеціальність, вже не потрібно їхати за межі області. Наша військова кафедра знаходиться у підпорядкуванні сухопутних військ Збройних Сил України, її діяльність координує Черкаський обласний військовий комісаріат.

І хоч фінансове становище нині непросте, та сьогодні наші студенти вже мають однострої, кафедра оснащена зброєю, навчально-методичними засобами, вирішується питання забезпечення технікою. Укладено угоду з Навчальним центром Державної прикордонної служби, де студенти з ЧНУ проходитимуть практику. Ви для нас — перший, тому історичний набір. Переконаний, що новостворена кафедра стане візитівкою навчального закладу. І ми очікуємо від вас серйозного ставлення до навчання.

Нагадаємо, у зв’язку з військовою агресією на східних кордонах України постала  потреба в підготовці офіцерів запасу на базі вищого навчального закладу Черкащини. Ініціативу голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та ректора ЧНУ ім. Б.Хмельницького Олександра Черевка про створення такої кафедри на базі Черкаського національного підтримали в Черкаському обласному військовому комісаріаті, прикордонному центрі «Оршанець», Спілках офіцерів запасу Черкащини та ветеранів АТО. Зараз для навчання на кафедрі вже набрано 120 студентів.

Університет розпочав підготовку офіцерів запасу з початковим офіцерським званням молодший лейтенант з військово-облікових спеціальностей: бойове застосування механізованих з’єднань, частин, підрозділів та психологія. Кафедру військової підготовки очолив кандидат педагогічних наук, доцент, полковник запасу Валерій Монастирський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #військовакафедра #підготовкаофіцерів #олександрчеревко
Оголошення
live comments feed...