• Головна
  • Відтепер проголосувати можна одночасно за чотири проекти Громадського бюджету
16:00, 13 жовтня 2016 р.

Відтепер проголосувати можна одночасно за чотири проекти Громадського бюджету

Система голосування громадського бюджету матиме надійний захист та ширші можливості. З 1 листопада розпочнеться голосування за проекти громадського бюджету міста Черкаси. Із 70-ти відібраних проектів можна буде обрати близько 17-ти проектів-переможців. Крім того онлайн-система буде надійно захищена завдяки використанню авторизації через ID-банк. Про це під час презентації розповіли розробники та куратор проекту, – передає кореспондент УНН-Центр.

“Відтепер проголосувати можна одночасно за чотири проекти, при цьому кількість голосів одразу відображатиметься на сайті, незалежно від того чи було онлайн-голосування чи в паперовому вигляді. Також ми використали найбільш надійну систему авторизації через ID-банк, так само працює й система ідентифікаційного коду, проте держава нам не надала можливості використовувати його в онлайн-голосуванні. Також опісля реєстрації на сайті Громадського бюджету міста Черкаси пропонуємо користувачам розсилку новин”, – розповів співрозробник платформи Громадського бюджету Черкас Віктор Євпак.

Така онлайн-ситема діятиме для всієї України.

“За таким зразком будь-яке місто України може створити свій набір громадських проектів. Зараз працюємо над розробкою системи для м. Полтави. Крім того, за допомогою такого електронного сервісу влада може почути думку містян щодо реалізації того чи іншого питання: починаючи від стели „Я люблю Черкаси“ й закінчуючи транспортними питаннями, бо опісля реєстрації на сайті можна висловлювати власну думку”, – розповів співрозробник проекту Володимир Дибенко.

Також від додав, що система міститиме карту покриття проектів, тобто можна буде побачити, в якому саме районі діятиме той чи інший проект.

Голосування за проекти триватиме до 14 листопада.

“В паперовому вигляді голосування відбуватиметься у трьох місцях: у приміщенні міської ради за адресою вул. Байди Вишневецького, 36 та у Соснівському й Придніпровському райвиконкомах за адресами: бульвар Т.Шевченка, 307 та бульвар Т.Шевченка, 117”, – розповіла куратор проекту Громадського бюджету Тетяна Харенко.

Також вона додала, що цього року на реалізацію проектів у Черкасах з міського бюджету спрямують 10 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #громадськийбюджет #голосуваннязапроекти
Оголошення
live comments feed...